Článek

13 let od smrti Vladimíra Tesaříka (†55): Zkoušeli ho oživit s léčitelem!

 
Je tomu 13 let, co na následky zranění hlavy zemřel skladatel a zpěvák kapely Yo Yo Band Vladimír Tesařík (†55). Posledního květnového dne roku 2003 si na kole vyjel do pražské Stromovky, ale domů se už nevrátil. Jak na osudný den vzpomíná jeho bratr Richard (70)?
09.06.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Tesařík (8 článků) , Richard Tesařík (47 článků) , Richard Band (6 článků) , Richard Tesařík (47 článků)
Podobné články

S léčitelem Dittrichem jsme měřili energii mystických míst: Cítil i duše mrtvých!

 
Zažíváte zvláštní pocit při návštěvě mystikou a historií opředených míst? Věříte ve vesmírnou energii a tajemno? Existují prý místa, kde takové síly evidentně působí. Vybrali jsme proto tři lokality vzdálené jen několik kilometrů od sebe, které jsou po staletí spjaté s historií a také hojně navštěvované. Společně s kladenským psychotronikem a léčitelem Janem Dittrichem (36) jsme se rozhodli změřit jejich energii. Zde je výsledek.
18.09.2013 12:10 |

podobné články

S léčitelem Dytrychem jsme měřili energii mystických míst: Cítil i duše mrtvých!

 
Zažíváte zvláštní pocit při návštěvě mystikou a historií opředených míst? Věříte ve vesmírnou energii a tajemno? Existují prý místa, kde takové síly evidentně působí. Vybrali jsme proto tři lokality vzdálené jen několik kilometrů od sebe, které jsou po staletí spjaté s historií a také hojně navštěvované. Společně s kladenským psychotronikem a léčitelem Janem Dytrychem (36) jsme se rozhodli změřit jejich energii. Zde je výsledek.
25.09.2013 13:55 |

podobné články

Valérie Zawadská v nesnázích: Zachránili ji Hrabě a Tesařík

 
Tragicky málem dopadlo předávání ceny za třetí místo v pěvecké soutěži Popstar pro herečku Valérii Zawadskou  (52) . Když totiž vystoupila na pódium, kde za asistence Richarda Tesaříka měla vyhlásit šťastnou vítězku, na malém prostoru zaškobrtla o nešikovně pohozené dráty. Nebýt pohotových moderátorů Miroslava Hraběte a Richarda Tesaříka, Zawadská by v nejlepším odešla domů s odřeninami.
22.06.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Tesařík (47 článků) , Richard Tesařík (47 článků) , Miroslav Hrabě (46 článků)

Exmanželka moderátora Tesaříka (†53): Změnil se! Vyznával duchovno, dceru zavrhnul a mě vykal!

 
V pondělí večer zburcovali bratislavskou policii nájemníci ze Záhrebské ulice. Z jednoho bytu vycházel nesnesitelný zápach a poté, co se muži zákona dostali dovnitř. Našli v posteli dvě mrtvá těla – moderátora Bronislava Tesaříka († 53) a jeho ženu Alenu († 54). Podle všeho se jedná o sebevraždu. Co si o tom myslí Tesaříkova první manželka?
22.11.2013 05:07 |

podobné články

Exmanželka moderátora Tesaříka (†53): Změnil se! Vyznával duchovno, dceru zavrhnul a mě vykal!

 
V pondělí večer zburcovali bratislavskou policii nájemníci ze Záhrebské ulice. Z jednoho bytu vycházel nesnesitelný zápach a poté, co se muži zákona dostali dovnitř. Našli v posteli dvě mrtvá těla – moderátora Bronislava Tesaříka († 53) a jeho ženu Alenu († 54). Podle všeho se jedná o sebevraždu. Co si o tom myslí Tesaříkova první manželka?
22.11.2013 18:07 |

podobné články

Už je tomu 11 let: Tesařík zavzpomínal na tragicky zesnulého bratra Vladimíra (†55), který zemřel po pádu z kola

 
Už jedenáct let uplynulo od osudné nehody hudebníka kapely Yo Yo Band Vladimíra Tesaříka (†55), který upadl na kole a o pár dní později zemřel na otok mozku.
29.09.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Tesařík (8 článků)

Kokain, opium, hašiš nebo LSD. Vědci zkoušeli jejich účinky na sobě

 
Jak nejlépe zjistit účinky psychotropních látek a najít tak jejich uplatnění v medicíně? Ve jménu vědy tak lékaři či farmaceuti zkoušeli drogy sami na sobě. "Otec" morfia se málem přiotrávil, Sigmund Freud se zase stal na víc než 10 let závislým na kokainu - to když si myslel, že jím vyléčí závislost na morfiu. 
26.08.2015 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Sigmund Freud (26 článků)

Vybili se na úřední desce: Strážníkům řekli, že jen zkoušeli bojové umění

 
Kamerový systém dopomohl pražským strážníkům k dopadení dvou mužů, kteří si zkoušeli své bojové schopnosti. Ne však jeden na druhém, ale úmyslně kopanci zničili úřední desku. Autohlídce se je tak v neděli večer podařilo na Praze 4 zadržet přímo při činu.
24.05.2016 19:40 |

podobné články

Zpěvák známé české kapely promluvil o nečekané smrti bratra i úletu s mladou herečkou

 
Zpěvák Richard Tesařík je neodmyslitelně spjat s kapelou Yo Yo Band, kterou společně s bratrem Vladimírem založili už v roce 1975. Zprvu sice nebyli moc známí, ale všechno se změnilo začátkem devadesátých let, když se kapela dostala do širšího povědomí posluchačů, a Richarda Tesaříka začali lidé rázem poznávat na ulici.
17.10.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Tesařík (47 článků) , Richard Tesařík (47 článků) , Vladimír Tesařík (8 článků)

NOVÁ FAKTA o rituální sebevraždě moderátora! Alkohol, deprese a hádky v rodině

 
V případu smrti legendárního československého moderátora Bronislava Tesaříka se objevují nová fakta. Před rituální sebevraždou nechal dopis na rozloučenou, ve kterém popisuje přípravy na "rozlučku se životem".
21.11.2013 20:27 |

podobné články

Sdružení Assemble pomohlo oživit předměstí Liverpoolu. Získalo za to prestižní Turnerovu cenu

 
Londýnské architektonické a výtvarné sdružení Assemble, které pomohlo renovovat a oživit opuštěnou oblast předměstí Liverpoolu, se dnes stalo držitelem Turnerovy ceny za rok 2015. Prestižní ocenění je určeno pro britské výtvarné umělce do 50 let.
07.12.2015 22:55 |

podobné články

Jak oživit mrtvý vztah? Zkuste miminko nebo sex ve třech!

 
Jste se svým partnerem už pěknou řádku let a dostali jste se do nudného stereotypu? Takovým obdobím si musí projít každý a překonání takové překážky vás posune do nebeských výšin. Nevíte, jak oživit svůj mrtvý vztah? My ano!
13.02.2016 21:50 |

podobné články

Světoznámý léčitel Benny Hinn (ne)přijel do Prahy: Lidé padali k zemi a křičeli »halelujá«!

 
K výstavišti v Letňanech mířily ve středu večer davy lidí. Ti měli strávit několik hodin se světoznámým léčitelem Bennym Hinnem. „Znám ho už od mládí z knížky. Je zvláštní,“ oznamuje ostatním ve frontě asi 65letá důchodkyně. Senioři a lidé ve věku kolem 40 let převažují. Mnohem častěji je slyšet slovenština než čeština.
30.04.2015 05:05 |

podobné články

Nadšený Jiří Krampol (77): Po 15 letech normálně chodím!

 
Patnáct let měl problémy s kolenem, navštěvoval lékaře, vyzkoušel spousty procedur, ale potíží s chůzí a bolesti se nikdy nezbavil. Teď mluví herec Jiří Krampol (77) o zázraku. Po setkání s nevidomým léčitelem a masérem Josefem Kaplanem (37), o kterém se dočetl v magazínu Aha! pro ženy, si připadá jako zamlada. V posilovně v pražském Palladiu nám v praxi předvedl to, co by ještě před týdnem nesvedl.
24.01.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (639 článků)

Muž se pokoušel oživit manželku a sám zemřel!

 
Neuvěřitelně smutný případ zasáhl West Boldon v Severní Anglii. Stewart Whitfield tam zemřel při snaze oživit svou umírající manželku Olgu. Partneři tak zemřeli jen několik momentů po sobě.
14.03.2010 08:55 |

podobné články

Jennifer Aniston chce oživit seriál Přátelé

 
Herečka Jennifer Aniston sice nemá o práci nouzi, ale zastesklo se ji po partě ze seriálu Přátelé. Spolu s kamarádkou a kolegyní ze seriálu Courteney Cox spřádají plány, jak tento seriál opět oživit… Jednačtyřicetiletá  Jennifer Aniston je stále žádanější herečkou a nemá tedy o práci nouzi. Přesto se jí zastesklo po seriálu Přátelé, díky kterému se [...]
10.06.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (714 článků) , Courteney Cox (110 článků)

Český turista se utopil ve Španělsku

 
Ve španělském středisku Oropese se v pátek v moři utopil jednašedesátiletý muž z Brna, který byl v jihoevropském městě na dovolené. Místní zdravotníci se ho snažili oživit, ale oživit českého turistu už se jim nepodařilo.
08.10.2010 23:10 |

podobné články

Pardubice chtějí oživit projekt cyklostezky mechu a perníku

 
Krajská města Pardubice a Hradec Králové chtějí oživit projekt cyklostezky „mechu a perníku“, která by propojila obě města a v budoucnu se stala součástí Labské stezky směřující z Krkonoš podél Labe až do Hamburku.
07.06.2011 16:35 |

podobné články

Vědci chtějí na Galapágách oživit mrtvé druhy

 
Vědci chtějí oživit obří želvy na rajských Galapážských ostrovech vzdálených asi 1000 kilometrů od ekvádorských břehů, ačkoliv se již myslelo, že tyto druhy navždy vymizely. Napsala to agentura AFP. 
09.07.2013 14:55 |

podobné články