Článek

13 fotografií kamarádů, které nic nerozdělí! Je pes opravdu nejlepším přítelem ČLOVĚKA?

 
Věrnost čtyřnohých mazlíčků se neprojevuje jen ve vztahu k člověku, ale i v přátelstvích mezi jednotlivými psy!
29.04.2015 14:21 |

podobné články

Podobné články

Filmové premiéry: Lovci mafie, Nic nás nerozdělí, Pieta, Diaz: Neuklízej tu krev a Paralelní světy

 
Podle série novinových článků napsal Will Beall (seriál Castle na zabití) scénář filmu Gangster Squad - Lovci mafie, který zachycuje snahu policie v Los Angeles získat zpět vládu nad městem, kterou si uzurpoval mafiánský boss. Drama Nic nás nerozdělí je příběh rodiny, která se vypravila prožít klidné Vánoce do slunného Thajska. Jenže byl rok 2004 a dva dny po Štědrém večeru zasáhla jihovýchodní pobřeží Asie vlna cunami. Zlatého lva v Benátkách dostal film Pieta jihokorejského režiséra Kim Ki-duka, u nás dobře známého zejména z karlovarského festivalu.
31.01.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Ki-duk Kim (8 článků) , Kim Kim (1311 článků)

Co umožnilo udělat z psa přítele člověka?

 
Člověk má rád tvory, kteří ho bezpodmínečně milují a jsou mu oddaní za každou cenu. A proto se právě pes vykazující tyto vlastnosti stal doslova nejlepším přítelem člověka. Čtyřnohý tvor sice neumí mluvit, ale díky společné evoluci se od člověka mnohému přiučil a začal chápat jeho emoce i hlasové povely. Ale podle švédských vědců se mu také změnila genetická informace. Domestikaci tyto změny podpořily, překvapující však je, že čtyři z pěti klíčových genů způsobují u člověka autistické poruchy.
03.10.2016 15:05 |

podobné články

Smyslná Solaříková o ranních něžnostech s nejlepším přítelem!

 
Ráno dělá den! A své o tom jistě ví i oblíbená herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková (26), ta se vůbec nebrání ranním něžnostem a její chlupatý miláček si může dovolit skoro všechno… Znáte to - pes je nejlepším přítelem člověka.
19.02.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (233 článků)

Sarkozy národu: Teror Francii nerozdělí! Nemstěte se muslimům

 
Teror Francii nerozdělí. Řekl to ve středu v projevu k národu francouzský prezident Nicolas Sarkozy, kterého cituje agentura AFP.
21.03.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Sarkozy (304 článků)

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

Medvěd šel Američanovi za svědka!

 
VIDEO: Říká se, že nejlepším přítelem člověka je pes. Minimálně americký dobrodruh Casey Anderson by však s tímto tvrzením nesouhlasil. Jeho nejlepším kamarádem je totiž 450kilový grizzly! Před osmi lety ho našel ještě jako medvídě v zoo, kde ho chtěli utratit, a od té doby ho má doma. Medvěd dostal jméno Brutus a stal se právoplatným členem rodiny. Schválně... Zkuste hádat, kdo šel Caseymu za svědka, když se ženil?
25.10.2010 06:55 |

podobné články

Pes zachraňoval umírající vyplavené ryby. Hrnul na ně vodu

 
Pes je nejlepší přítel člověka. Podle videa, které pořídili thajští rybáři, se však zdá, že pes je i nejlepší přítel ryby. Pes se na záznamu totiž snaží zachránit polomrtvé vyplavené ryby tím, že na ně čumákem hrne vodu.
05.09.2014 12:11 |

podobné články

Pes hrdina: Zachránil chlapce před pumou!

 
Fenka zlatého retrievera pojmenovaná Angel (Anděl) prokázala, že pes je nejlepším přítelem člověka, když zachránila v Britské Kolumbii jedenáctiletého chlapce před pumou.
05.01.2010 17:05 |

podobné články

Nej pes: Bišonek hlídal psa, kterého zranilo auto

 
Pes - nejlepší přítel člověka. I když s tímto rčením jsou spokojeni všichni pejskaři, je možné toto tvrzení trochu pozměnit. Důkazem je malý bišonek na Tchaj-wanu, který byl až do úplného konce nejlepším přítelem i svému čtyřnohému kamarádovi.
24.02.2011 17:05 |

podobné články

Pes sežral pánovi lístky na šampionát, ten je zvládl dostat zpět

 
Golfové turnaje PGA Masters patří k tomu nejlepšímu, co stylový sport na zeleném pažitu nabízí. Není tak divu, že je pes nejlepším přítelem člověka, avšak jen do chvíle, než mu sežere lístky na takovou sportovní událost.
06.04.2012 12:00 |

podobné články

Pochází pes z Asie? Nové analýzy ukazují na podhůří Himaláje

 
Úsloví, že pes je nejlepším přítelem člověka, má v sobě více pravdy, než by se mohlo na první pohled zdát. Předek psa – vlk – byl totiž prvním druhem, který si kdy člověk ochočil. To je ovšem jediná věc, kterou můžeme o domestikaci vlka prohlásit s jistotou.
12.11.2015 19:30 |

podobné články

Dvě aukce stovek fotografií vynesly přes milion korun. Zájem byl hlavně o Tichého

 
Dvě aukce stovek fotografií a dalších děl v Praze vynesly v neděli více než milion korun. Úspěch měly hlavně snímky fotografa a malíře Miroslava Tichého. Kromě fotografií se dražily také kresby. Nabídka fotografií byla velmi široká - od erotických z počátku minulého století přes klasiky české fotografie Františka Drtikola a Josefa Sudka po o dvě generace mladšího Roberta Vana, slovenského fotografa žijícího v Česku. Nového majitele nakonec našly více než dvě pětiny děl celkem za zhruba 1,2 milionu korun. Jedna z fotografií na kartonu od Miroslava Tichého se prodala za 100 000 korun, což byl skoro trojnásobek vyvolávací ceny.
27.09.2015 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Josef Sudek (41 článků) , František Drtikol (28 článků) , Robert Vano (122 článků) , Josef František (175 článků) , František Tichý (31 článků)

DOJEMNÉ VIDEO: David adoptoval psího parťáka z války, ten šílel štěstím

 
Že je pes opravdu nejlepším přítelem člověka, dokazuje příběh vlčáka Robbieho a armádního seržanta Davida Simpsona. Dojemné video jejich setkání je hitem internetu.
14.03.2014 14:45 |

podobné články

Dojemné shledání: Voják se postará o fenku, se kterou sloužil

 
Že je pes opravdu nejlepším přítelem člověka a stará láska nerezaví, dokazuje příběh mariňáka Sama a fenky labradora Belle. Voják se totiž fenky ujal poté, co ji armáda poslala do důchodu.
06.09.2014 10:05 |

podobné články

Tato Britka si po rozvodu vzala svou čtyřletou fenku. Obřadu se účastnilo 200 hostů!

 
Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, ale pro jednu sedmačtyřicetiletou Britku představuje i životní lásku. A stejně jako téměř každá žena i Amanda Rodgers si nepřála nic jiného, než si milovanou spřízněnou duši vzít. A tak s fenkou Shebou vstoupila do svazku manželského...
13.03.2014 12:00 |

podobné články

Opilá Selena Gomez byla pařit s nejlepším přítelem svého ex

 
Opilá zpěvačka odešla z nedělní  párty po Grammy ruku v ruce s nejlepším přítelem svého ex Justina Biebera.
13.02.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (368 článků) , Justin Bieber (1379 článků)

To je rozkošné: Dva aljašští malamuti pomáhají malému miminku učit se plazit

 
Jak se říká, "pes":http://www.extra.cz/zde-jsou-nejhezci-psi-ceska-prihlaste-mezi-ne-i-toho-sveho je nejlepším přítelem člověka. A potvrzuje to video, které teď koluje internetem.
13.10.2013 23:15 |

podobné články

Kostička pro pejskaře: první záběry z PES 2013

 
O Češích se krom jiného říká, že jsou národem pejskařů. Ale s ohlédnutím na fakt, že se tu řady příznivců série PES rok od roku tenčí na úkor popularity série FIFA, o tom dost pochybuju. Anebo to možná bude tím, že zde série PES nikdo oficiálně nedistribuuje, protože se to prostě nevyplatí. Buď jak buď, nový PES vyjde i letos a ksichtem hry bude Cristiano Ronaldo....
12.12.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (471 článků)

Zemřel nejstarší pes na světě, bylo mu 186 lidských let

 
V Japonsku zemřel v pondělí nejstarší pes na světě. Kříženec šiby byl uznán jako nejstarší pes planety zástupci Guinnessovy knihy rekordů v prosinci 2010. Pes Pusuke se dožil 26 let a osmi měsíců, což v přepočtu tzv. "psích roků" znamená neuvěřitelných 186 let. Každý běžný rok totiž pejskaři u svých mazlíčků často násobí sedmi. Modernější a přesnější přepočet mu připisuje zhruba 120 lidských let.
08.12.2011 13:30 |

podobné články