Článek

12 zajímavých informací o jedné z nejpříjemnějších a nejsladších činností na světě!

 
Co může být lepší než spánek? Maximálně sex a jídlo...
23.02.2015 15:02 |

podobné články

Podobné články

Zemřel autor jedné z nejsladších melodií světa. Skladbu Pierra Barouha zná každý

 
Ve středu nás navždy opustil slavný textař a skladatel Pierre Barouh († 82). Jeho slavná melodie patří k těm nejsladším na světě...
30.12.2016 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Barouh (1 článek)

8 důvodů, proč je sex pro ženy někdy strašně otravná a nepříjemná záležitost

 
Sex je jednou z nejpříjemnějších činností na světě. Přesto se najdou důvody, proč se mu občas chceme vyhnout. A není to jen bolestí hlavy.
14.05.2015 12:54 |

podobné články

Nemoc z líbání: Nehrozí jen zamilovaným!

 
Mononukleóza není zrovna příjemná nemoc. Přesto se nejčastěji přenáší právě jednou z nejpříjemnějších činností: Líbáním.
18.10.2011 06:05 |

podobné články

Polští volejbalisté mají za sebou sladkou prohru se Slováky

 
Polská volejbalová reprezentace má po pondělním utkání se Slovenskem na mistrovství Evropy v Praze za sebou jednu z "nejsladších porážek" ve své historii, píše dnes polský tisk. Díky této taktické prohře, která se řídila pragmatismem a ne fair play, se polští obhájci titulu vyhnuli favorizovaným Rusům a v osmifinále ve středu v Karlových Varech změří síly s českými volejbalisty.
13.09.2011 10:30 |

podobné články

Justin Bieber a Selena Gomez se rozešli

 
Celých devatenáct měsíců tvořili Justin Bieber a Selena Gomez jeden z nejsladších párů současnosti, podle nejnovějších zpráv je však jejich romance již minulostí. Údajně se rozešli minulý týden kvůli svým nabitým programům, jež jim prakticky znemožňovaly se vidět. Zlé jazyky ovšem hovoří o tom, že pravým důvodem je spíše Justinova podezřelá náklonnost k modelce Barbaře Palvin.
21.11.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (376 článků) , Justin Bieber (1386 článků) , Barbara Palvin (6 článků)

Objevte kouzlo esenciálních olejů

 
Využití esenciálních olejů je natolik různorodé a pestré, že určitě stojí za pozornost. Spousta lidí si esenciální oleje spojuje především s aromaterapií, což je jedna z možností, ke kterým je lze použít. Těch způsobů je ale mnohem více a my se na ně společně v dnešním článku podíváme. Kolem esenciálních olejů má většina lidí několik otazníků. Někteří dokonce ani nevědí, o co se jedná, natož pak aby měli ponětí, k čemu se používají. Jestliže i vy máte kolem esenciálních, nebo rovněž éterických olejů nějakou neznámou, pak si určitě přečtěte následující řádky. Co je esenciální olej? Ještě než se společně pustíme do tajů esenciálních olejů, nebylo by možná od věci si vysvětlit, co to ty esenciální oleje vlastně jsou. Esenciální olej, kterému se rovněž říká éterický olej nebo silice, je směs látek, které se přirozeně vyskytují v rostlinách. Zajímavostí je, že se vyskytují ve všech částech rostlin, což je takový malý informační bonbonek. Látky získávané z rostlin se následně destilují a vzniká z nich vysoké koncentrovaný olej se silnými účinky. Teď je nutno dodat, že účinky esenciálních olejů jsou daleko silnější, nežli účinky sušených bylinek. Esenciální oleje mohou být složeny z látek pouze jedné jediné rostliny, ale stejně tak se může jednat o kombinaci hned několika rostlin. Jaké je využití esenciálních olejů? Jak jsme se již zmínili na začátku dnešního článku, využití esenciálního oleje je opravdu pestré. Proto si teď stručně shrneme nejznámější možnosti, ke kterým můžete éterický olej použít. Esenciální koupele Určitě se shodneme na tom, že jednou z nejpříjemnějších metod relaxace je naložení se do horké vany. Tam se odpočívá opravdu parádně, o to lépe v případě, kdy si do vody přidáte několik kapiček esenciálního oleje. Upozorňujeme ale, že ne všechny oleje jsou vhodné k použití do koupele, proto je potřeba zjišťovat informace o každém z nich. Éterické masáže... Čtěte více Příspěvek Objevte kouzlo esenciálních olejů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.11.2017 20:25 |

podobné články

Takový to byl hezký pár: Michelle Williams a Jason Segel se rozešli

 
Jeden z nejpříjemnějších párů šoubyznysu Michelle Williams (32) a Jason Segel (32) se podle posledních informací rozešli. Společnou cestu se rozhodli opustit po téměř ročním vztahu, který každý považoval za jeden z těch výjimečnějších.
27.02.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Williams (56 článků) , Michelle Williams (56 článků) , Jason Segel (13 článků)

Film Dvojka okouzlil Uherské Hradiště

 
Jedním z nejpříjemnějších českých filmových překvapení za poslední rok byla jistě nízkorozpočtová Dvojka, film o páru, který se po pěti letech vztahu snaží oživit zarezlý žár dovolenou ve Skandinávii. Do té jim ale vstoupí dobrodruh Šimon.
28.07.2010 09:30 |

podobné články

Cunnilingus - intimní technika, kterou ženy milují, ale hodně mužů ji odmítá

 
Dráždění vagíny rty a jazykem má (kromě toho, že jde o jednu z nejpříjemnějších i nejintimnějších sexuálních praktik) další výhodu v tom, že je bezpečné, co se týče přenosu pohlavních chorob, v nejhorším případě se dá „chytit“ opar či infekce.
18.05.2011 16:45 |

podobné články

Panečku, to je podívaná! Nahá Sandra Bullock fackovala svou hereckou kolegyni ve sprše

 
Herečka Sandra Bullock (48) je díky své optimistické povaze a milému úsměvu považována za jednu z nejpříjemnějších amerických osobností. Teď ale hvězda filmu Dům u jezera ukázala, že dokáže předvést i svou druhou tvář.
21.10.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (269 článků)

Leoši, sleduj: Tvoje Monika se pochlubila tímhle fešákem a v jeho společnosti jen září

 
Monika Marešová  (37) podle svých slov prožívá jedno z nejpříjemnějších období v životě. Prý se jí daří nejen v práci, ale i v soukromém životě. Své vnitřní štěstí se manželka a matka dětí nejlépe placeného moderátora v zemi Leoše Mareše  (36) nebojí veřejně prezentovat.
15.02.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků)

Máte nervy na pochodu, špatně spíte a nedokážete se uvolnit? Pomůže vám aromaterapie dle vašeho znamení!

 
Stres, obavy a trápení mohou být pro naše tělo natolik zatěžující, že odstartují i mnohá onemocnění. Mezi jednu z nejpříjemnějších a k tomu šetrných přírodních terapií patří aromaterapie – terapeutická metoda, jež využívá esenciálních olejů a dalších vonných složek extrahovaných z nejrůznějších druhů rostlin.
01.08.2013 10:40 |

podobné články

Gott láska nebeská

 
„Karle, chtěli bychom vás vyfotit ve stylu filmu Láska nebeská.“ Slavík hned souhlasil. Čekalo ho jedno z nejpříjemnějších focení – pořád byl obklíčen sedmi nádhernými Santovými pomocnicemi v sexy vánočních kostýmech.
21.12.2013 15:12 |

podobné články

Božský Kája v božské společnosti: Jak si Slavík prožil svou Lásku nebeskou!

 
„Karle, chtěli bychom vás vyfotit ve stylu filmu Láska nebeská.“ Slavík hned souhlasil. Čekalo ho jedno z nejpříjemnějších focení – pořád byl obklíčen sedmi nádhernými Santovými pomocnicemi v sexy vánočních kostýmech.
24.12.2013 22:02 |

podobné články

Oceněná zpěvačka Lenka Dusilová je přesně týden maminkou

 
Zpěvačce Lence Dusilové se v poslední době daří nejen profesně, ale i v soukromí. Dnes večer získala Anděla. Opět se stala vítězkou kategorie Zpěvačka roku. Na předávání se ovšem nedostavila, protože si užívá těch nejpříjemnějších povinností ženy.
14.05.2014 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (122 článků)

Vyřezávání dřeva pro začátečníky: Jak na to?

 
Dřevo patří mezi jeden z nejpříjemnějších přírodních materiálů, ze kterého se dá vyrábět mnoho nejen užitečných, ale také krásných věcí. Figury, objekty, dekorace i věci denní potřeby, kterým tento na pohled ušlechtilý a na dotek příjemný materiál propůjčuje jakousi důvěryhodnost, vřelost a útulnost. Práce se dřevem není sice úplně jednoduchá, ale také to není nic, co by se člověk nedokázal naučit. Navíc je to činnost velmi kreativní a výborně se při ní relaxuje. Pokud nevíte, jak začít, toto video vám pomůže!
14.05.2017 06:05 |

podobné články

MHMP: Cestující v PID se brzy dočkají komfortnějšího nákupu jízdenek

 
Společnost Operátor ICT připravuje spuštění aplikace Lítačka, která nabídne občanům Prahy a Středočeského kraje zcela nové funkce. Bude to jeden z nejpraktičtějších a nejpříjemnějších způsobů nákupu jízdenky.
23.09.2017 12:15 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 5x zábavnou hru ČESKO

 
Populární vědomostní hra prověří vaše skutečné znalosti České republiky. Najdete v ní 2400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: historie, kultura, příroda/věda/technika, geografie, sport a různé. Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se o své zemi dozvíte mnoho zajímavých a užitečných informací.
27.01.2014 05:10 |

podobné články

Tradiční konference Odpady a obce přinesla opět řadu zajímavých informací

 
Již po devatenácté se v rámci cyklu odborných konferencí Odpadové dny konala 13. a 14. června v královéhradeckém centru Aldis konference Odpady a obce 2018. Jejím pořadatelem byla Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM. Dvoudenní setkání odborníků z oblasti odpadového hospodářství přineslo řadu zajímavých přednášek a diskuzí.
19.06.2018 15:45 |

podobné články