Článek

12. 1. TO KONEČNĚ PŘIŠLO! Tyhle dvě Češky vyvolaly archanděla Uriela! Co bude dál?

 
"Můžeme to směle prohlásit celému světu. Druhý příchod Krista je tady Kačenka," říká paní na videu, která věří tomu, že je archandělem. Kdo tohle video dokáže dokoukat do konce, je opravdu silný jedinec.
05.04.2016 09:05 |

podobné články

Podobné články

Oldřich Rambousek: Američtí jestřábi stále nemají dost. Provokují válku za každou cenu, ale pozor

 
Kdy už konečně někdo těm americkým vrahům zatne tipec? Ony jim nestačí války, které dosud vyvolaly? Nestačí ty statisíce mrtvol, zničené národy a vraždění dětí? Vždyť v souhrnu minulého století a současnosti vyvolaly USA cca 25 válečných konfliktů! Je to málo? Proč těm Americkým zločincům posluhuje i Český národ a stává se spolupachatelem vraždění a genocidy?
22.04.2017 12:30 |

podobné články

Čtyřicátnice Csáková touží po dceři, svatba je prý na spadnutí

 
Zpěvačka Ilona Csáková dál žije rodinnými plány. Čerstvá čtyřicátnice a maminka ročního syna Daniela touží po dalším potomkovi - dceři. Přiznala to na koncertu v pražském kostele sv. Michaela Archanděla, který si odehrála ke svým kulatinám.
08.10.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (480 článků)

V pražském kostele bude zřejmě nevěstinec i nadále

 
Nový primátor Tomáš Hudeček nejspíše rozpustí skupinu památkářů a historiků, kteří otevřeným dopisem upozornili na nový vývoj kauzy kostela Sv. Archanděla Michaela na Starém Městě pražském. Informuje o tom server Prvnízprávy.cz.
07.07.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (655 článků)

Lenka Bradáčová prověří bordel v kostele, píše server

 
Od devadesátých let minulého století se táhne spor o kostel sv. archanděla Michaela na Starém Městě pražském. Rakousko-izraelský majitel v něm provozuje taneční klub a, jak doslova píše server PrvníZprávy.cz, "bordel". Pražské vrchní státní zastupitelství po několika letech nařídilo kauzu přezkoumat. Server píše, že možná nastane obrat a významná církevní a kulturní památka bude zachráněna.
02.08.2013 10:10 |

podobné články

Csáková oslaví 40 v kostele!

 
Zpěvačka Ilona Csáková (39) 1. října uspořádá narozeninový koncert, při němž zazní písně, které budou průřezem její kariéry. Místem koncertu se stane odsvěcený kostel sv. Michaela Archanděla v Praze na Starém Městě...
22.08.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (480 článků)

Z kostela se stalo doupě neřestí. Magistrát varuje před obrovskou ostudou

 
Pražský magistrát zastavil vydání stavebního povolení, které by legalizovalo striptýzová vystoupení, taneční party a poskytování erotických služeb na půdě kostela sv. Archanděla Michaela nedaleko Staroměstského náměstí. Server Prvnízprávy.cz zveřejnil otevřený dopis členů pracovní skupiny pražského primátora, v němž stojí, že celá aféra poškozuje obraz země v zahraničí.
29.06.2013 18:25 |

podobné články

Klausovci vyzvali kardinála Duku, aby církev vykoupila kostel, kde je dnes bordel

 
Pravicový blok Hlavu vzhůru!, který podporuje exprezident Václav Klaus, vyzval katolickou církev, aby vykoupila kostel sv. Archanděla Michaela, v němž se provozovaly striptýzové show a v němž se údajně provozuje i prostituce.
24.10.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Belgie týden truchlí, zemřela „nejvtipnější“ královna Fabiola

 
Belgické království vyhlásilo sedmidenní státní smutek. Zemřela královna Fabiola, vdova po někdejším králi Baudoinovi. Bylo jí 86 let. Pohřeb se uskuteční 12. prosince v bruselské katedrále svatého Michaela archanděla a svaté Guduly.
10.12.2014 13:22 |

podobné články

České známky mají opět světové ocenění

 
Ve španělském Madridu byly vyhlášeny nejlepší známky světa. Nejkrásnější poštovní aršík zobrazuje Cyrila a Metoděje, za inovativní přístup získala ocenění také známka s Franzem Kafkou. Obě pocházejí z České republiky. Aršík se věrozvěsty přitom získal ocenění již v říjnu – prestižní Cenu Archanděla Gabriela v italském Legnagu u Verony.
01.01.2015 12:27 |

podobné články

Osobnosti: Franz Kafka (33 článků)

Satan se skrývá za čachry s pražským kostelem. Bývalý diplomat ukazuje prstem na významné politiky

 
KAUZA Pajzl, doupě satanistů, jedová chýše, dům duchů – to se postupně stalo z Kostela svatého archanděla Michaela v Praze. Časem se v kauze rozvinula dlouhá řada podvodů, nicméně už léta je kolem nich ticho po pěšině. Do povědomí by ho chtěl se skupinou aktivistů vrátit bývalý diplomat Jiří Pešek, jenž pro záchranu chrámu založil Evropské centrum starého sakrálního umění. Ve věci bylo podáno trestní oznámení mimo jiné na tři osoby z pražského magistrátu.
12.05.2017 11:35 |

podobné články

První fotka Jona Hamma jako Archanděla Gabriela

 
Minulý měsíc se svět dozvěděl, že geniální kniha Neila Gaimana a Terryho Pratchetta Dobrá Znamení se dočká televizní adaptace.
08.12.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Neil Gaiman (2 články) , Terry Pratchett (26 článků) , Jon Hamm (21 článků)

Antihavlovské výroky mladých komunistů vyvolaly odpor

 
Hanlivé výroky Svazu mladých komunistů Československa na adresu zesnulého exprezidenta Václava Havla vyvolaly mezi některými politiky výrazný odpor a nesouhlas. Mladí komunisté Havla mimo jiné označili za zrádce.
20.12.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků)

Klaus: Rozeštvání Ukrajiny vyvolaly Evropa a USA, neboť chtěly konflikt s Ruskem. Putin je v tom nevinně

 
Podle exprezidenta Václava Klause krizi na Ukrajině vyvolaly Spojené státy americké a západní Evropa, které měly zájem o nesmyslný konflikt s Ruskem, a ruský prezident Vladimir Putin je v celé věci nevinně. Ukrajinci jsou obětí sporu. Klaus to řekl ve středu 9. dubna v Kongresovém centru Vysoké školy finanční a správní.
14.04.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Václav Klaus (9025 článků)

Zastřelení Sobotky kalašnikovem: Vyjadřují se Jakub Janda a Jiří Ovčáček. Co chtít více...

 
Poslední výroky prezidenta Miloše Zemana ohledně premiéra Bohuslava Sobotky vyvolaly silné kontroverze. Na ohlasy mezi novináři, které výroky hlavy státu vyvolaly, reagoval Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Během dnešního dne hned několikrát na ně reagoval také Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty.
26.01.2016 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (422 článků) , Miloš Zeman (20454 článků)

Za pět dní se na korunovační klenoty přišlo podívat 15.869 lidí

 
Za první polovinu trvání výstavy českých korunovačních klenotů se na historické skvosty přišlo podívat 15.869 lidí, řekl David Šebek ze Správy Pražského hradu. Největší návštěvnost měla zatím výstava v sobotu, kdy přišlo přes 3700 zájemců. Čekací doba ve frontě je podle Šebka přibližně dvě a půl hodiny a brány do Jižních zahrad se po naplnění denní kapacity zavírají kolem 15:00. Výstava bude ve Vladislavském sále otevřena až do 19. května, každý den od 09:00 do 18:00. 
14.05.2013 20:25 |

podobné články

To byl ale divoký týden! 10 nejžhavějších fotek, které málem zbořily Instagram

 
Čím větší vedro, tím méně oblečení! Pro tyhle skoro nahé krásky to platí dvojnásob!! Tyhle krásky se svlékly na Instagramu!! Pokud jste horkem ještě nezemřeli, tyhle fotky vás totálně rozpálí!!
03.07.2016 08:30 |

podobné články

Bojíte se HADŮ? Tyhle super vtipné FOTKY vás jednou provždy vyléčí

 
Lidé jsou dnes zvyklí úplně na cokoliv! Od milovníků hadů ale přišlo něco zcela nečekaného. Tyhle neuvěřitelné fotky vás ale určitě překvapí - hadi s čepičkami jsou prostě boží!
19.12.2013 12:22 |

podobné články

Zbláznily se snad? Barbie Dominika Myslivcová a olympionička Ester Ledecká kují pikle. Co mají za lubem?

 
Jsou si podobné asi tak jako ďábel a anděl, ale i přesto tyhle dvě krasotinky něco pojí. Sami taky nechápeme, co snowboardistku Ester Ledeckou (21) mohlo asi tak spojit s milovnicí růžové Dominikou Myslivcovou (21), ale svět se asi fakt definitivně zbláznil a řítí se do záhuby. Tyhle dvě květinky totiž chystají něco velkolepého!
30.04.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (229 článků)

FOTKY, které vyvolaly pozdvižení: Tyhle krásky už jsou maminky! Která je nejvíc sexy?

 
Internetový portál weibo uspořádal soutěž o nejkrásnější a nejžhavější maminku Číny. Web okamžitě zaplavily tucty fotek žen, které spíš než jako maminky vypadají jako své dcery.
17.12.2013 11:45 |

podobné články