Článek

11 stupidních dotazů, na které musí svobodné dívky neustále odpovídat

 
Rodinné oslavy, společenské události, okruh přátel, příbuzných i neznámých lidí... Neustále vám pokládají ty samé nejapné dotazy!
19.08.2015 14:26 |

podobné články

Podobné články

Máte kérku? Tohle je 8 stupidních dotazů, kterým musí čelit všichni potetovaní!

 
Pokud se vaše kůže chlubí nějakou tou ozdobou, pravděpodobně jste už na podobný dotaz odpovídali. Pokud je vaše kůže bez poskvrny, pravděpodobně jste podobnou otázku někomu položili.
03.08.2015 12:46 |

podobné články

Chystají se na Zemana. Server zveřejnil 15 nepříjemných dotazů, které chce v pondělí položit prezidentovi

 
V souvislosti s ohlášeným slibem prezidenta Miloše Zemana, že na pondělní tiskové konferenci bude odpovídat do vyčerpání všech otázek, sestavil server SvobodnéFórum.cz patnáct dotazů, na které hlava státu nikdy neodpověděla.
29.08.2015 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20982 článků)

Potřebujete poradit od zdravotní pojišťovny? VZP vyřídí ročně miliony dotazů svých klientů

 
Více než 439 tisíc telefonických dotazů a přes 134 tisíc dotazů zaslaných e-mailem vyřídili za pouhý jeden rok operátoři a operátorky call centra VZP. To začalo nově fungovat právě před rokem. První rok existence má za sebou také firemní facebookový profil VZP. I zde se odpovědi na svůj dotaz dočkalo více než 1 200 tazatelů.
26.02.2016 16:30 |

podobné články

Chcete vidět pohromadě 12 nejvíc stupidních holek v jedné reality show? Tak musíte vidět toto video!

 
Není to tak dávno, co jsme psali o plánu jedné televizní stanice nasadit na obrazovky soutěž, ve které "12 svobodných dívek bojuje o britského prince Harryho":http://www.extra.cz/damy-pozor-chysta-se-reality-show-ve-ktere-divky-budou-bojovat-o-srdce-a-dalsi-veci-prince-harryho. Jenom s tím rozdílem, že tím klukem není ve skutečnosti "princ Harry":http://www.extra.cz/tema/princ-harry, ale jeho docela obyčejný dvojník, který nemá s "Buckinghamským palácem":http://www.extra.cz/tema/buckinghamsky-palac vůbec nic společného.
01.06.2014 19:51 |

podobné články

Prémiový chat s čarodějnicí! Bude kouzlit, předpovídat, odpovídat na VIP otázky

 
Když byla na chatu v redakci Blesk.cz čarodějnice Hydys (57) minule, sešlo se tolik dotazů, že na ně Hydys, která momentálně spolupracuje s největší výstavou drahých kamenů a minerálů na světě v Praze-Ruzyni, nestihla odpovědět. Pro velký úspěch přijala naše opětovné pozvání a na vaše dotazy ODPOVÍDÁ PRÁVĚ TEĎ. Abyste měli jistotu, že přímo na váš dotaz odpoví, můžete se POJISTIT ODESLÁNÍM PRÉMIOVÉ SMS! Číslo, kam můžete sms, která vám zaručí, že Hydys odpoví právě vám, poslat, se objeví po odeslání dotazu.
13.08.2013 18:15 |

podobné články

A teď otázky novinářů. Zeman si z nich jako vždy dělal srandu

 
Po vyčerpání svých čtyř témat se prezident Miloš Zeman na tiskové konferenci jal odpovídat na dotazy přítomných novinářů. Již dopředu avizoval, že bude odpovídat do posledního dotazu. To však netrvalo příliš dlouho, za čtyřicet minut byly otázky vyčerpány.
31.08.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20982 článků)

Horká linka Blesku: Čtenářům radili odborníci na finance, dluhy i alimenty

 
Jak získat dlužné alimenty, jak správně sepsat závěť, jak vyklouznout z dluhové pasti, jak vysoudit náhradu škody. Těmito dotazy včera nejčastěji »bombardovali« volající odborníky na horké lince Blesku. Všech šest telefonních linek bylo neustále v pohotovosti. Obrovský ohlas včera u čtenářů Blesku vzbudilo téma PENĚZ. Šanci probrat s odborníky nejasnosti a záludnosti stavebního spoření, výživného, penzijního spoření, náhrady škod, dluhů, závěti či dědictví využila více než stovka volajících. A někteří probírali své problémy skutečně do detailu. Vždyť kdy se jim znovu naskytne šance, že na druhé straně telefonního sluchátka bude poslouchat a radit například prezident Asociace penzijních společností nebo prezident Notářské komory? NEJvíc dotazů měla odbornice na problematiku alimentů a Prezident notářské komory. Dušičkový listopad přiměl řadu lidí, aby se informovali o sepsání své závěti a poradili ohledně dědictví. Na NEJzáludnější dotazy musel odpovídat právník Petr Novák ohledně náhrad škody. A NEJpřekvapivější byly dotazy neplatičů alimentů, kteří by se rádi své povinnosti vyhnuli. Neskutečný zájem i probírané dotazy občas zaskočily i samotné odborníky. Blesk proto vybral nejzajímavější nebo nejtypičtější dotazy, které můžou zajímat i další čtenáře.
08.11.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novák (175 článků) , Petr Novák (175 článků) , Petr Novák (169 článků) , Petr Novák (169 článků) , Petr Novák (169 článků) , Petr Novák (169 článků)

Stres jako nepřítel? Mějte ho na své straně!

 
Patříte mezi neustále aktivní, neustále dostupné a rozdávající se společníky? A není vám někdy úzko? Současná nemoc společnosti nutí každého být neustále na příjmu, co nejrychleji reagovat na maily, odpovídat na esemesky, volat, když máte ...
13.06.2012 09:30 |

podobné články

Svobodně! Nečas, Radičová a Sobotka zaštiťují oslavy Svobodné Evropy

 
Radio Svobodná Evropa oslaví letos osmdesáté narozeniny. S heslem Svobodně! „V Senátu se odbude valná část akcí, mezinárodní konference, koncert. Vydáme také knížku věnovanou exilové žurnalistice," rozpovídal se o oslavách prozatímní šéf Českého rozhlasu Peter Duhan v sobotním Pressklubu.
05.03.2011 18:45 |

podobné články

Johnny Depp: Jako rocker se cítím svobodně jako dítě

 
Herec Johnny Depp objíždí svět se svou kapelou Hollywood Vampires. Pětapadesátiletá hollywoodská hvězda sice fanoušky děsí nezdravou vizáží, tvrdí ale, že se cítí svobodně jako dítě a koncertování je pro něj terapií, jak se nezbláznit z herectví. Zatímco před kamerou ho pořád někdo kibicuje a vede, s elektrickou kytarou může být sám sebou a vyjadřovat se svobodně.
19.06.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (725 článků)

Buďme solidární, i teroristé jsou jen lidé... 30 naprosto stupidních výroků, které slyšíme PO KAŽDÉM MASAKRU VE JMÉNU ISLÁMU

 
Francois Hollande je v šoku. Angela Merkel vyjádřila znepokojení a Bohuslav Sobotka je otřesen. Tady je 30 trapných výroků, které slyšíme po každém teroristickém masakru. Po vraždách v Londýně je to tu zase.
23.03.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků)

eXtra orální seriál, díl I.: Jak mu dopřát opravdu kvalitní blowjob?

 
Prostě zapomeňte na ty všechny rady ze stupidních ženských časopisů a dejte na nás. Tedy pokud je vám nad osmnáct let. Nižší věková kategorie nechť se raději věnuje školní výuce. Článek není věnován ani ženám, které si myslí, že blowjob je ponižující záležitost.
24.04.2013 14:25 |

podobné články

8 stupidních mužských otázek, za které vás žena nakopne přímo mezi nohy!

 
Pokud své kolegyni v práci položíte hned při pondělku některou z těchhle otázek, koledujete si o malér!
13.10.2015 08:36 |

podobné články

Podívejte se na zábavný sestřih stupidních lidí, kteří by rozhodně neměli dělat Kyblíkovou výzvu

 
Všechny "celebrity teď dělají Kyblíkovou výzvu":http://www.extra.cz/kyblikova-vyzva-je-uz-traparna-sledujte-jak-ji-pojal-borec-z-dva-a-pul-chlapa-charlie-sheen, protože je s ní spojeno dávání peněz na charitu a nikdo nechce být viděn jako držgrešle.
21.08.2014 11:25 |

podobné články

Zemanův propíraný poradce promluvil do novin. O stupidních sankcích, děsivých věcech ve vládě, i národě pojídajícícm gothaj

 
Místopředseda Strany práv občanů, poradce prezidenta Zemana pro energetiku a jednatel společnosti Lukoil Aviation Czech pro dovoz leteckého benzinu Martin Nejedlý poskytl deniku.cz rozhovor, v němž rezolutně odmítl kritiku snášející se na hlavu prezidenta Zemana za jeho projev na rhodoské konferenci Dialog civilizací a vyjádřil naději, že bude za čtyři roky obhajovat prezidentský úřad. Došlo i na stravovací návyky české hlavy státu.
04.10.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (292 článků)

Sestra Kim Kardashian tvrdí, že jsou tyhle obří pysky přírodní. To ale musíte vidět, jak vypadala dřív

 
Jedna ze sester "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (33), "Kylie Jenner":http://www.extra.cz/tema/kylie-jenner (17) se v poslední době začíná podobat kačerovi, kterého někdo pořádně nakopal do obličeje, nebo člověku, co se přihlásí do některé z těch stupidních show, kde musíte provést něco strašného, třeba si strčit kebuli do vosího hnízda, a pak za to dostanete sto tisíc.
21.11.2014 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1216 článků)

Muži vedou ve štafetě idiotismu, tvrdí analýza stupidních úmrtí

 
Rozdíly v ochotě mužů a žen podstupovat riziko jsou dobře známy. Málo známé však je, jak se obě pohlaví liší v přijímání rizik naprosto idiotských. Na tuto otázku se podle listu The Guardian zaměřili vědci analyzující údaje o udělování Darwinových cen za dvacet let.
13.12.2014 15:26 |

podobné články

Ben Cristovao se pěkně naštval na TUPÉ Čechy: Kvůli xenofobům, jako jsi TY, si musel sáhnout na DNO!

 
Češi si opravdu někdy nevidí do úst. To, co udělali v poslední době, nezná už hranice. Několik stupidních parazitů, jejichž IQ je v záporných hodnotách, si dovolilo netaktně připomenout německému potravinovému řetězci Lidl, že má na letáku černocha, což není vhodné. Okamžitě se na tyto hloupé lidi snesla vlna nevole ze všech stran. Černocha se také zastal Ben Cristovao. A dobře udělal!
12.01.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (438 článků)

Mají naděláno v kalhotách! Šafr vypustil velice ostrá slova k české vládě

 
Bývalý šéfredaktor řady českých tiskovin Pavel Šafr se na webu Svobodné fórum pěkně zostra pustil do české vlády. Vadí mu, že neustále zdůrazňuje, že Ukrajině v žádném případě nedáme zbraně. A že spoléháme na mírové řešení východoukrajinského konfliktu. Takový postoj ale není ničím jiným než projevem zbabělosti a absence cti, píše Šafr v článku, který publikoval na serveru Svobodné fórum.
19.02.2015 17:31 |

podobné články