Článek

100 lidí pomohlo cyklistovi zaklíněnému pod dvoupatrovým autobusem! Zvedli 12tunový kolos!

 
Ze zhruba stovky lidí se během pár vteřin stali hrdinové. Seběhli se totiž na pomoc mladíkovi na jednokolce, který po nehodě uvízl pod dvoupatrovým autobusem. Dav double-decker nadzdvihl a cyklistu vyprostil!
31.05.2015 05:15 |

podobné články

Podobné články

Žena uvízla pod autobusem, tak ho cestující zvedli

 
Dav více než 100 lidí se minulý čtvrtek spojil v čínském Kantonu, aby osvobodil ženu, která uvízla pod autobusem. Nakonec se jim to podařilo a 76letou Číňanku odvezla sanitka do nemocnice.
16.06.2015 15:26 |

podobné články

Horor v autobusu: Vykopli ho za jízdy! Zůstal ochrnutý...

 
Projížďka legendárním britským dvoupatrovým autobusem tzv. doubledeckerem se pro jednoho muže (43) stala osudnou. Při hádce ho útočník vykopl z horního patra bus a způsobil, že je teď ochrnutý!
06.02.2014 12:10 |

podobné články

Lupič chtěl sebrat kolo cyklistovi. Zahnal ho troubící řidič

 
Neobvyklou loupež řeší policisté z Chebska. Lupič se pokusil sebrat cyklistovi kolo. Pomohl mu kolemjedoucí řidič, který lupiče zahnal mohutným troubením.
18.07.2012 10:50 |

podobné články

Režisér Stephen Frears natáčí film o cyklistovi Armstrongovi

 
Britský režisér Stephen Frears začal s natáčením filmu o cyklistovi Lanci Armstrongovi. Hlavní role se ujme americký herec Ben Foster. Film má obsáhnout profesionální i životní dráhu amerického sportovce, jenž bojoval s rakovinou a jenž nakonec kvůli dopingu přišel o všech sedm triumfů na Tour de France.
17.10.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ben Foster (4 články) , Stephen Frears (6 článků) , Ben Foster (3 články) , Ben Foster (4 články)

Záchranáři mířili ke zraněnému cyklistovi, cestou měli nehodu

 
Lékařský vůz ZZS ASČR spěchal ve čtvrtek odpoledne v Kralupech nad Vltavou ke zraněnému cyklistovi. Jako vždy vozidlo využilo světelné a zvukové výstražné zařízení.
28.08.2014 20:45 |

podobné články

Paul McCartney jezdí autobusem!

 
Paul McCartney (66) má jmění v hodnotě stovek milionů dolarů, přesto rád jezdí autobusem. Legenda The Beatles říká, že ho to alespoň drží nohama na zemi. Necítí se jako celebrita, když jezdí inkognito veřejnou dopravou. „Uzemní vás to, víte? Je to věc, která vás drží v rovnováze,“ uznává Paul. „Jsem jen jednou osobou jedoucí v autobuse. Jsem známá osobnost, ale chovám se normálně. Opravdu, je to důležité.“ Sice ho jednou jedna paní poznala. Jel autobusem v New Yorku a jedna žena se ho zeptala, jestli není tím, kým si myslí, že je. „Tak jsem jí řekl: Podívej, zlato. Nekřič to přes celý autobus. Pojď, přisedni si,“ vypráví Paul. Na otázku, zda se chystá do důchodu, odvětil: „Vše, co na to můžu říct je, že nejsem v důchodu. To by bylo, jako kdybych umřel. Také se proslýchá, že jeho turné v roce 2010 by nemělo být posledním. „Dokud mě lidé budou chtít slyšet, pravděpodobně budu koncertovat. Pustit do světa drby je totiž strašně snadné.“
14.08.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: The Beatles (68 článků)

Autobusem s Čechy měla jet do Anglie bomba! Teď ale tvrdí, že je to kachna!

 
Z Bruselu měla do Anglie přijet českým autobusem nebezpečná bomba! Údajně měla přijet autobusem Student Agency, policisté ale vše odhalili a podezřelého zadrželi již na hranicích Anglie a Francie. Jenže majitel společnosti teď tvrdí, že šlo o falešný poplach. Kde je pravda?!
20.12.2014 20:05 |

podobné články

73metrový kolos šel k zemi. Za 5 vteřin zbylo jen 2440 tun suti

 
Čtyřicet let odstřeluje staré budovy a komíny Dušan Nekarda. Včera se svým kolegou Petrem Mikulou poslali k zemi sto let starý osmiboký komín bývalého cukrovaru v Lenešicích na Lounsku. Během 5 vteřin přeměnili 73 metrů vysoký kolos na 2440 tun suti.
16.05.2013 22:00 |

podobné články

Pozor na dálnici D1! Kolos poveze do Prahy vánoční strom

 
V Ratajích nad Sázavou na Kutnohorsku dnes pokáceli asi osmdesátiletý smrk, který bude letos o adventu a o Vánocích zdobit Staroměstské náměstí v Praze. Nyní se kolos po dálnici D1 vydá do Prahy!
24.11.2013 16:27 |

podobné články

Pamela Anderson se jezdí do Británie opíjet „moštem"

 
Pamela Anderson prý miluje Británii. Neoblíbila si ji však kvůli kosmopolitnímu Londýnu, královně či dvoupatrovým autobusům, ale těší se vždy do hospody na točený cider.
30.10.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (554 článků) , Pamela Anderson (506 článků)

Ostravští strážníci pomáhali po nehodě zaklíněnému řidiči

 
Strážníci městské policie projížděli ulicí Orlovskou v Ostravě-Heřmanicích, když spatřili nabourané osobní motorové vozidlo. Auto bylo doslova napasované do sloupu veřejného osvětlení. Za volantem seděl 36letý řidič, který byl spodní částí těla zaklíněn pod přístrojovou deskou. Byl sice zraněný, ale byl při vědomí a se strážníky komunikoval. Prý jel z práce a v důsledku únavy zřejmě za volantem usnul. Strážníci ihned vyrozuměli ostatní složky integrovaného záchranného systému. Hasiči řidiče z vozidla vyprostili a předali do péče lékařů.
20.03.2014 17:45 |

podobné články

Děsivé foto z Kladenska: Tohle kamioňák nemohl přežít!

 
Na Kladensku dnes ráno havaroval kamion. Hrozivě vypadající čelní náraz do pilíře mostu řidič neměl šanci přežít. Doprava byla kvůli zaklíněnému vozu odkloněna. Most bude muset zkontrolovat statik.
09.11.2013 12:11 |

podobné články

Muže vcucnul lis! Záchranáři ho se strojem dopravili na operační sál!

 
Vážná pracovní nehoda se dnes ráno odehrála v Čáslavi, kde muže natáhl lis. K poraněnému a zaklíněnému muži dorazili letečtí záchranáři a přepravili ho vrtulníkem do pražské vinohradské nemocnice.
03.02.2014 12:05 |

podobné články

Strašná smrt! Muž zemřel zaklíněný v kontejneru na staré hadry!

 
Děsivý obraz se naskytl náhodnému chodci v Ostravě. Když šel v půl páté ráno ztichlými ulicemi, všiml si, že z kontejneru na textil visí bezvládné tělo! Zaklíněnému nešťastníkovi už nebylo pomoci.
28.03.2017 10:20 |

podobné články

V Polsku se srazil náklaďák s autobusem, desítky lidí jsou zraněny

 
Na severu Polska se srazil nákladní vůz s autobusem. Zranění utrpělo 24 lidí, mezi nimi je i několik dětí.
21.04.2012 12:45 |

podobné články

Při srážce kamionu s autobusem u Moskvy zemřelo 14 lidí

 
VIDEO: Nejméně 14 lidí dnes zahynulo při srážce kamionu s autobusem vezoucím děti na jižním předměstí Moskvy. Informoval o tom ruský tisk s odvoláním na ministerstvo pro mimořádné situace.
13.07.2013 19:20 |

podobné články

Opilá babička se v Karlových Varech srazila s autobusem: V autě měla navíc své vnouče!

 
Očividně je jedno, kolik člověku je – moudrost u mnohých s věkem nepřichází. To potvrzuje i případ 66leté seniorky, která se ve svém voze srazila s autobusem v Karlových Varech. Navíc byla pod vlivem alkoholu a rozhodně to nebylo jen jedno malé pivo... A jako by to nestačilo, měla ve voze i nezletilé dítě.
02.05.2016 10:15 |

podobné články

Průzkum: Vládě by pomohlo odvolání pěti ministrů včetně Kalouska

 
Většina lidí považuje jako jediné východisko z vládní krize předčasné volby. Vyplývá to z internetového průzkumu agentury Sanep. Nadpoloviční většina respondentů se ale také shodla, že koaliční vládě by pomohlo, kdyby se zbavila všech šesti ministrů, jejichž jména byla v souvislosti s krizí skloňována.
15.04.2011 21:00 |

podobné články

V Praze se srazila tramvaj s autobusem: Na místě je 12 zraněných

 
K vážné dopravní nehodě došlo v Praze mezi ulicemi Štěpařská a Werichova. Srazila se tam tramvaj s linkovým autobusem. Zraněno bylo dvaníct lidí, všichni lehce.
19.09.2012 08:15 |

podobné články