Článek

10 těch naprosto nejlepších momentek, které byly kdy vyfoceny!

 
Každý nějakou takovou má. Fotku, o které doufá, že na ni všichni zapomněli nebo byla navždy zničena. Zde je deset těch, které se navždy zapsaly do historie internetu a do našich srdcí.
22.03.2015 23:40 |

podobné články

Podobné články

11 nejlepších momentek světových celebrit roku 2014: Na tyhle chvíle se bude dlouho vzpomínat

 
Rok 2014 by se dal bez nadsázky označit jako rok selfie. Na světě už snad není nikdo, kdo by, když už má mobil, jej neměl s předním fotoaparátem, a tak pomalu končí éra těch profesionálních.
31.12.2014 22:42 |

podobné články

Skvělá komunistická Čína? Klausův přítel Muzikář na oceňování stovky nejlepších firem překvapil

 
REPORTÁŽ Situace na Pražském hradě v pátek 24. listopadu večer – zatímco před sousoším soupeřících Titánů před první hradní branou na Loretánském náměstí demonstruje notoricky známý muž s cedulí hlásající, že jej stát ve spolupráci s exekutory a politiky okradl, do Španělského sálu se sjíždějí osobnosti českého byznysu a politiky. V historických prostorách se podobně jako loni předávala ocenění „Českých 100 nejlepších“, věnovaná stovce těch nejlepších firem v oboru, které platí své daně v Česku. Byli jsme u toho...
25.11.2017 17:30 |

podobné články

TOP 09 si v kampani střílí ze Schwarzenberga: Tentokrát to nesmíme zvorat

 
Kampaň TOP 09 pokračuje v sebeironickém duchu. Na billboardech, které ve středu strana rozvěsí po republice, je vyfocený předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg ve chvíli, kdy do volební urny během prezidentské volby hází lístek se svým jménem. Měl ale smůlu, jeho hlas byl neplatný, protože nebyl v obálce.
09.10.2013 03:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3715 článků)

Případ Petr Kramný: Na veřejnost unikly fotografie mrtvé Klárky a Moniky

 
K případu Petra Kramného přibyl další problém – do médií někdo poslal velké množství fotografií mrtvé Klárky a Moniky. Byly vyfoceny krátce po jejich smrti na patologii v Egyptě.
28.04.2015 21:30 |

podobné články

Fotka muslimek v tradičních oděvech pobouřila zákazníky: Aquapark v Chomutově se omluvil za pochybení

 
Vlnu kritiky vyvolala fotografie dvou muslimských žen v chomutovském aquaparku Aquasvět. Byly vyfoceny v tradičních muslimských oděvech v prostorách, kam je vstup povolen pouze v plavkách. Vedení aquaparku se rozzlobeným návštěvníkům omluvilo.
21.08.2017 18:10 |

podobné články

Je Witowská ve střetu zájmů? Alex Mynářová ji vehementně brání: "Je to nejlepší moderátorka!"

 
Přátelství Alex Mynářové (34) a Světlany Witowské (45) už není tajemstvím. Dlouho o vřelém vztahu dvou moderátorek nikdo ani netušil, ale když byly nedávno spolu vyfoceny, bylo jasno. Polibek na tvář i vřelé obětí mezi manželkou hradního kancléře a moderátorkou prezidentského duelu při odchodu z posilovny značí silné pouto. Média posléze začala spekulovat, zda neměl Miloš Zeman v prezidentském duelu výhodu oproti Jiřímu Drahošovi, vzhledem k tomu, že ho Světlana moderovala. Witowskou ale Mynářová vehementně brání.
07.02.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (222 článků) , Miloš Zeman (20493 článků) , Jiří Drahoš (985 článků) , Alex Alex (417 článků)

Co se stalo s hvězdami Třech oříšků pro Popelku? Jedna tragédie za druhou!

 
Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!  hhhCo se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení uplynulo už 37 let? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/53233/princ-pavel-travnicek-denik-aha-ho-doprovazel-do-nemecka-tady-jsem-tocil-popelku.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
24.12.2015 10:35 |

podobné články

10 super momentek z novoročních oslav. Kdo kdy řekl, že slavit Silvestra je už nuda?

 
Každý rok slyšíme to samé: "Já nikam nejdu, Silvestra neslavím, protože budu pít, kdy se mi chce a ne tehdy, když musím." Jenže pak to v ulicích vypadá vždycky jinak. V álejích nablito a na ulici binec k neuvěření, který se odklízí ještě druhý den.
05.01.2014 22:10 |

podobné články

Berlusconiho vila: Děvky braly kokain!

 
Dívky, které oblažovaly italského premiéra Silvia Berlusconiho mj. v hříšné vile Certosa, kde byl vyfocený nahý i premiér Mirek Topolánek, braly kokain.
10.09.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2143 článků)

Co to je? Turista vyfotil v lese obludu! Jen jsem tam močil, tvrdí vyfocený

 
Pořádné pozdvižení způsobily na internetu fotografie podivné příšery, které pořidil na výletě jeden čínský turista. Podivné stvoření nápadně připomíná Gluma z knih Pán prstenů.
26.06.2014 12:55 |

podobné články

Zalepili jim ústa páskou a postavili je před objektiv: Takovou kampaň Česká Miss a její kolega ze zpráv ještě nefotili

 
Moderátoři zpravodajství televize Prima Gabriela Kratochvílová  (25) a Roman Šebrle  (40) a jejich kolega z Top Staru Petr Vágner  (38) se přidali k osobnostem, které se zapojily do boje proti domácímu násilí a podpořily kampaň intervenčních center ČR s názvem Mlčení bolí. Projektu vévodí černobílé portréty, na nichž jsou známé tváře vyfoceny se zalepenými ústy.
22.10.2015 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (295 článků) , Petr Vágner (234 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Veselo v kampani. Foto s poníkem i lechtivé vtipy, zasmějte se

 
Ani jeden není osel. S tímto nápisem na fotce, na které je vyfocený s poníkem, šel do letošních parlamentních voleb první náměstek českobudějovického primátora a dlouholetý člen ČSSD Petr Podhola. „Šlo o nadsázku,“ usmívá se Petr Podhola. „Upoutá to pozornost,“ míní mediální analytik Jiří Mikeš, který přidává i tak trošku „lechtivou“ historku z předešlých volebních kampaní.
22.10.2017 10:25 |

podobné články

Vyhrajte balíček těch nejlepších produktů dětské výživy

 
Hrajte s Bleskem pro ženy a společností Hero Czech o balíčky těch nejlepších produktů dětské výživy, na kterých naleznete symboly projektu Výživa pro budoucnost. Díky nim hned víte, co svému miminku dopřáváte.
22.06.2009 15:05 |

podobné články

Ringier rozjíždí akademii: Učte se od těch nejlepších!

 
Vydavatelství Ringier Axel Springer ve spolupráci s PB - Vyšší odbornou školou a Střední školou managementu vám nabízí jedinečnou příležitost. V září spouští společný projekt - Akademii žurnalistiky a nových médií. Učit se budete od těch nejlepších. Své zkušenosti vám předá například generální ředitelka vydavatelství Libuše Šmuclerová, šéfredaktor Reflexu Pavel Šafr nebo šéfredaktor deníku Blesk Radek Lain.
12.08.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šmuclerová (44 článků)

Fotografie stará 140 let má dokazovat, že herec Nicolas Cage je upír

 
Přesně jeden milión dolarů (18 miliónů korun) požadoval obchodník se starožitnými obrazy Jack Mord za fotografii z roku 1870. Na té je vyfocený muž, který jako by z oka vypadl hollywoodskému herci Nicolasi Cageovi. Prodával ji na aukčním portálu eBay. Předmět byl nakonec vyřazen z prodeje.
21.09.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (131 článků)

Hrdý majitel fotky s Gottem: Při návratu domů ji jdu zkontrolovat jako první!

 
Jako nejvzácnější poklad střeží čtenář Milan Pecka fotografie, na kterých je vyfocený s Karlem Gottem, jenž za pár dní oslaví jubilejních 75! Když odjedou na několik dní pryč, po návratu se hned běží podívat do pokoje, kde mu podepsané fotoobrazy visí.
02.07.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4656 článků) , Karel Pecka (2 články)

Dokonalá kamufláž: Dokážete odhalit zvířata na těchto fotkách?

 
Při pohledu na fotografie v galerii uvnitř článku neuvěříte, že na některých fotkách jsou vyfoceny nejen přírodní scenérie, ale i zvířata, která na první pohled nemá člověk šanci odhalit. Najdete je všechny?
25.10.2014 19:15 |

podobné články

Německý server píše o Česku: Rasistická „bouře hoven“ proti Lidlu

 
Už i v Německu si všimli rozruchu, který vyvolal černoch vyfocený v českém letáku prodejen Lidlu. Mnozí lidé dali především na sociálních sítích najevo, že se jim černošský model ani trochu nelíbí. Zuří mimo jiné kvůli tomu, že nám Lidl údajně podsouvá migranty už i v letácích. Síť prodejen však na nenávistné projevy zareagovala s klidem.
06.01.2017 11:35 |

podobné články

Předchůdce City Elefantů brzo skončí. „Žabotlamy“ už si najezdily svoje

 
V provozu jsou poslední tři legendární elektrické jednotky zvané „žabotlam, emilka, nebo pantograf“, je to řada vlaků řada 451. Vlak, který jezdí od šedesátých let a na svou dobu byl díky tomu, že je nízkopodlažní, moderní, dalo by se říct přelomový, zřejmě brzo dojezdí. Podle Českých drah je to otázka týdnů, možná měsíců. Každý „šotouš“, který „žabotlam“ ještě nemá vyfocený, by tedy neměl otálet a zdokumentovat si ho. Podle Českých drah může přestat jezdit ze dne na den.
11.11.2017 15:35 |

podobné články