Článek

10 slavných čtyřicátnic, které zastavily čas! Jak to dělají?

 
Jak to jen dělají! Zastavily snad čas? Podívejte se na deset slavných žen, které i po čtyřicítce vypadají maximálně na třicet.
10.06.2015 11:30 |

podobné články

Podobné články

5 velmi svůdných fotografií Yvetty Blanarovičové: Ohanbí v saténové košilce, nadupaný dekolt vyplněný silikonovými trojkami

 
U většiny slavných žen, které už překročily nějaký ten věk, se sluší říkat, že vypadají dobře, ale u "Yvetty Blanarovičové":http://www.extra.cz/tema/yvetta-blanarovicova je to stoprocentně myšleno upřímně. Kdo by řekl, že tahle herečka a zpěvačka už "oslavila padesátku":http://www.extra.cz/5-slavnych-zen-ktere-zastavily-cas-a-rozhodne-nevypadaji-na-svuj-vek?
17.12.2013 20:36 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (253 článků)

Stále se mohou pochlubit výstavními křivkami: 5 slavných čtyřicátnic, které vyhlásily stárnutí válku

 
Ve světovém šoubyznysu je silná konkurence, ale těchto pět dam se nemusí bát toho, že by je mladší ročníky vytěsnily. I po čtyřicítce totiž disponují sexy postavami, přestože některé z nich jsou už dávno matkami.
23.08.2014 20:55 |

podobné články

13 odporných věcí, které dělají muži, když se ženy nedívají!

 
Jelikož už víme, "co dělají ženy, když se muži nedívají":http://www.extra.cz/10-nechutnych-veci-ktere-delaji-zeny-kdyz-se-muzi-nedivaji, jsme povinováni informovat vás také o tom, co dělají naši drazí testosteronci, když je necháme chvíli o samotě.
10.11.2014 11:55 |

podobné články

Roste počet zemí EU, které zastavily ratifikaci ACTA

 
Bulharsko, Litva a Rumunsko dnes rozšířily řady zemí, které sice podepsaly kontroverzní dohodu proti padělatelství známou jako ACTA, ale ratifikaci tohoto dokumentu zastavily. To samé udělaly už dříve například Česko a Polsko. Výhrady ke smlouvě má i Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě.
16.02.2012 08:25 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1315 článků) , Michal Hrdlička (598 článků)

Ceny pohonných hmot zastavily svůj růst - kde tankovat výhodněji?

 
Ceny pohonných hmot po třech týdnech svůj růst zastavily. Nadále se však drží blízko svého více jak ročního maxima.
27.04.2010 08:45 |

podobné články

Česko a další země EU zastavily dovoz ropy z Íránu

 
AKTUALIZOVÁNO. Česká republika, Belgie a Nizozemsko podle Evropské komise zastavily dovoz ropy z Íránu. Řecko, Španělsko a Itálie ropu zatím odebírají, její dovoz ale začaly omezovat. Írán už o víkendu zastavil vývoz ropy některým odběratelům ve Francii a Velké Británii. Reagoval tak na sankce, které na něj za jeho kontroverzní jaderný program uvalily západní země.
20.02.2012 14:30 |

podobné články

Konec sezony: V Krkonoších se zastavily poslední vleky, o měsíc dříve než loni

 
V Krkonoších dnes skončila lyžařská sezona. Odpoledne se zastavily vleky u sjezdovek Anděl na Černé hoře a Javor v Peci pod Sněžkou, které byly v provozu jako poslední.
06.04.2014 16:50 |

podobné články

Zastavila snad čas? Takhle fantasticky vypadá po 15 letech hvězda telenovely Rosalinda

 
V kategorii čtyřicátnic patří mexická herečka a zpěvačka Thalia (42) k tomu nejlepšímu. Od časů, kdy hrála v telenovele Rosalinda, se téměř nezměnila.
06.06.2014 07:35 |

podobné články

Před 12 lety to nandala i Lucce Vondráčkové: Takhle Partyšová s copánky a v příšerném ohozu dováděla jako zpěvačka

 
Čas neúprosně letí a moderátorka Gabriela Partyšová  (37) už za tři roky vstoupí do klubu čtyřicátnic. Dnes se věnuje především moderování společenských akcí a televizního Prásku, ale svého času se profesi moderátorky pokusila zpestřit také zpěvem.
09.06.2015 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1050 článků) , Gabriela Partyšová (283 článků)

Tak šel čas s Ivanou Gottovou, která dnes slaví 40: Rozverná divoška, vzorná maminka a manželka i muzikálová hvězda

 
Ivana Gottová dnes slaví kulaté narozeniny. Vstupenku do světa čtyřicátnic by si jistě ráda vyzvedla v mnohem veselejším období, ale osud jí předurčil poněkud smutnější oslavu. Ivana se už více než tři měsíce vzorně stará o svého vážně nemocného manžela Karla Gotta  (76) , který statečně bojuje s rakovinou mízních uzlin.
20.01.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4128 článků)

Kdopak je ta holčička? Téměř čtyřicetiletá herečka a trojnásobná maminka, která zastavila čas!

 
Nestárnoucí hollywoodská hvězda Reese Witherspoon  (39) v březnu vstoupí do klubu čtyřicátnic, ale pořád by mohla hrát teenagerky. Slavná blondýnka vypadá stále stejně jako na počátku své kariéry.
21.02.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (214 článků)

Vlaky Eurostar se kvůli mrazu zastavily

 
Vlaky Eurostar se ráno opět kvůli chladnému počasí a potížím na trati zastavily. Železniční spojení mezi Británií a Evropou v tunelu pod kanálem La Manche se tak přerušilo.
11.02.2010 11:25 |

podobné články

Dopravu na dálnici D8 zastavily dvě nehody

 
Provoz na dálnici D8 směrem na Ústí nad Labem zastavily v úterý dopoledne dvě dopravní nehody u Lovosic. Policejní mluvčí Alena Romová agentuře Mediafax řekla, že nehody se staly krátce po sobě.
13.09.2011 18:10 |

podobné články

Spadané stromy zastavily vlaky u Železného Brodu, jeden vykolejil

 
Popadané stromy zastavily dnes ráno vlaky na hlavní železniční trati z Liberce na Pardubice. Nedaleko Železného Brodu ve směru na Semily narazil vlak do spadlého stromu a vykolejil, nikomu se nic nestalo. Provoz na trati se podařilo v 11:15 obnovit, přestože České dráhy původně počítaly s výlukou až do 15:00. Stále ale zůstává uzavřena trať z Železného Brodu na Tanvald a Harrachov. Je tam víc popadaných stromů, řekla mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.
22.01.2012 12:35 |

podobné články

Apokalyptické záblesky na nebi zastavily v Rusku silniční dopravu

 
Oslepující záblesky z elektrárny v ruském Petrohradě zastavily dopravu na okolních silničních komunikacích. Několik vteřin trvající silné záblesky způsobily v oblasti velký rozruch o to více, že následně vypadl v širokém okolí elektrický proud. Doprava se zcela zastavila i na nedaleké dálnici.
09.02.2012 04:40 |

podobné články

Požáry trávy zastavily vlaky mezi Štětím a Liběchovem

 
Dopravu na železnici mezi Štětím na Litoměřicku a Liběchovem ve Středočeském kraji v neděli po poledni zastavily požáry. Podél kolejí na několika místech hořela tráva, řekla operační důstojnice ústeckých hasičů.
26.03.2012 21:12 |

podobné články

Televize Pětka a Metropol zastavily výrobu. Běží pouze reprízy

 
Sesterské televize Pětka a Metropol dnes zastavily výrobu vlastních pořadů. Uvedl to server  Mediář.cz , podle kterého stanice údajně nemají už dva měsíce peníze na provoz. Již dříve média informovala, že vysílání obou televizí patřících pod Metropol Production přestal loni na podzim financovat podnikatel Luboš Měkota. Policie mu totiž obstavila majetek. O stanice se zajímá Vydavatelství Empresa Media. 
01.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

Zdravotnické reformy se letos zastavily, některé z nich se úplně ruší

 
Reformy ve zdravotnictví se letos zastavily před hlavním krokem, kterým měla být zásadní změna ve fungování zdravotních pojišťoven. Jejich vliv na tvorbu sítě nemocnic a ambulancí měl stoupnout, zvýšit se měla také kontrola hospodaření pojišťoven. Naopak od některých reformních kroků se upustilo.
29.12.2013 12:03 |

podobné články