Článek

10 nejkrásnějších chorvatských ostrovů

 
Dovolená v Chorvatsku, to je nejen pobyt na pevnině, ale také na chorvatských ostrovech, kterých je přes tisíc. Zajímavostí je, že různé chorvatské úřady uvádějí různý počet svých ostrovů, který se liší i o desítky! Zde je 10 nejvyhledávanějších ostrovů Jadranu, které nabízejí jak oblíbený prázdninový ruch, tak nerušené soukromí na opuštěných plážích.
08.06.2015 00:15 |

podobné články

Podobné články

10 nejkrásnějších chorvatských ostrovů

 
Dovolená v Chorvatsku, to je nejen pobyt na pevnině, ale také na chorvatských ostrovech, kterých je přes tisíc. Zajímavostí je, že různé chorvatské úřady uvádějí různý počet svých ostrovů, který se liší i o desítky! Zde je 10 nejvyhledávanějších ostrovů Jadranu, které nabízejí jak oblíbený prázdninový ruch, tak nerušené soukromí na opuštěných plážích.
27.05.2015 13:10 |

podobné články

Sexy Kadlčková uvízla na chorvatských hranicích, milenec měl problémy s vízem

 
Modelka Dominika Kadlčková měla v pondělí velké problémy na chorvatských hranicích. Celníkům se nelíbilo vízum jejího jihoafrického přítele Lyona a drželi milenecký pár několik hodin.
03.08.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Kadlčková (120 článků)

Češi v kolonách kvůli buzeraci chorvatských celníků

 
Vztek a nechápavé kroucení hlavou. Takové jsou reakce Čechů na počínání chorvatských celníků. V dusném až nesnesitelném vedru je nechávají při návratů domů stát desítky minut v silničních kolonách a pečlivě všechny kontrolují. Prý hledají drogy.
19.07.2011 14:25 |

podobné články

Letošním dovolenkovým hitem mezi celebritami je bezesporu Chorvatsko!

 
Myslíte si, že všechny české celebrity tráví svoji dovolenou snů na Maledivách, Zanzibaru či Madagaskaru? Není to tak úplně pravda. Spousta z nich považuje za svou nejoblíbenější destinaci mnohem bližší zemi. Většina z nás by se asi hodně divila, kdyby na chorvatských březích potkala nějakou z nich. To se Vám ale může lehce stát. Například moderátorka Monika Marešová či modelka Lucie Křížková jsou opravdovými milovnicemi chorvatských specialit, sluníčka, pláží a v neposlední řadě také hudby.
13.06.2013 17:00 |

podobné články

Řádění chorvatských fanoušků: předem promyšlená akce s místem i časem!

 
Náhodné zatmění mysli? Nikoliv. Běsnění chorvatských fotbalových fanoušků v zápase s Českem, kvůli nimž může UEFA tým z mistrovství Evropy dnes i vyloučit, bylo strategicky plánovanou akcí. Stojí za ní extremistické hnutí Torcida. Z jeho sektoru v rohu u české branky po levé ruce gólmana Petra Čecha vylétlo v 85. minutě 12 světlic a nakonec i dělbuch, který explodoval vedle člena pořádkové služby, jenž světlice odklízel ze hřiště, a zranil jej. Situace a přerušení zápasu nahrálo českému týmu, Chorvaté incident nechápou a jsou z něj nešťastní.
18.06.2016 13:45 |

podobné články

Zemřel bývalý prezident chorvatských Srbů Goran Hadžić

 
Bývalý vůdce chorvatských Srbů Goran Hadžić v úterý zemřel. Příčinou úmrtí byl nádor na mozku, kvůli němuž Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii (ICTY) letos zastavil proces, v němž byl někdejší prezident samozvané Republiky srbská Krajina (RSK) obžalován z válečných zločinů.
12.07.2016 23:15 |

podobné články

Penelope Cruz si s manželem vyrazila do Chorvatska

 
Herečka Penelope Cruz (37) vzala svého manžela Javiera Bardema (42) na vyjížďku lodí na jeden z chorvatských ostrovů. Cruz si na rodinu udělala čas během natáčení jejího nového snímku Venuto al Mondo. Na dovolenou sebou vzali i svého osmiměsíčního syna Leonarda.
28.09.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Javier Bardem (119 článků)

Milionářský víkend Ochotské: S milencem si vyrazila na jachtu

 
Moderátorka Michaela Ochotská (27) se jela během horkých letních dnů zchladit k moři. Se svým zámožným přítelem Michalem Exnerem (34) se rozhodli strávit pár dní na luxusní jachtě a poznat krásy chorvatských ostrovů.
20.08.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (870 článků)

Poznáte je? Jedna z nejkrásnějších zpěvaček a slavná česká modelka si vzaly paruky a takhle neuvěřitelně se změnily

 
To je proměna. Hvězda muzikálu Fantom opery, jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček Michaela Gemrotová  (29) , se změnila k nepoznání. A nejen ona. Také modelka, finalistka České Miss Kateřina Votavová, kterou loni časopis Esquire zařadil mezi 20 nejkrásnějších žen světa, během vteřiny přestala být černovláskou.
05.10.2015 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Votavová (38 článků)

Ráj na zemi: Tohle je 5 nejkrásnějších pláží světa pro romantickou dovolenou. Souhlasíte?

 
Už máte dost přeplněných italských a chorvatských pláží, kde leží hlava na hlavě, děti piští a vy si nemůžete užít relax u moře, na který jste se celý rok těšili? Máme pro vás pár tipů, kde by se vám tutově líbilo, ale museli byste se trošku plácnout přes kapsu.
02.07.2015 18:51 |

podobné články

Dovolená: 10 nejzvláštnějších ostrovů na světě

 
Cestujete rádi a baví vás poznávat zajímavá místa po celém světě? Podívejte se na 10 nejzvláštnějších ostrovů na světě podle asociace českých cestovních kanceláří a agentur.
18.03.2010 14:10 |

podobné články

Shetlandští školáci už nemusí povinně plést svetry

 
Po celá staletí se museli shetlandští školáci učit plést tradiční svetry. Vzory a vlna ze skotských ostrovů jsou totiž velmi ceněné po celém světě a jeden svetr vyjde na tisíce korun. Ovšem od nového školního roku se s jehlicemi už děti z ostrovů trápit nemusejí, pokud nechtějí. Povinný předmět z osnov zmizí a stane se volitelným předmětem.
09.05.2010 11:40 |

podobné články

Chorvatsko neví, kolik přesně má ostrovů

 
Chorvatské pobřeží je poseto mnoha ostrovy, které patří mezi hlavní lákadla pro letní rekreanty. Vypadá to ale, že skutečný počet ostrovů zůstává záhadou. Země sama neví, kolik jich má a brání se tím, že je těžké to spočítat. Webu listu Croatian Times mluví nejméně o pěti číslech.
10.06.2010 08:15 |

podobné články

Ďábel z ostrovů znásilnil až 500 stařenek

 
Nejhorší násilník v historii Velké Británie byl konečně dopaden. Delroy Grant (53), který si vysloužil přezdívku Ďábel z ostrovů po dlouhých 17 let brutálně znásilňoval bezbranné stařenky. Policie se obává, že hrozným zážitkem si muselo projít až 500 žen. A co víc. Mezi oběti ďábelského zločince patřili i muži. Byů mezi nimi i veterán z druhé světové války.
25.03.2011 07:00 |

podobné články

Pobřeží Aleutských ostrovů zasáhlo zemětřesení, varování před tsunami

 
Zemětřesení o síle 7,1 stupně zasáhlo dnes krátce před 13:00 SELČ pobřeží Aleutských ostrovů, které leží západně od Aljašky. Oznámila to americká geologická služba USGS. Podle agentury AP bylo vydáno varování před vlnou tsunami.
02.09.2011 14:00 |

podobné články

Roman potvrdil, že měl vazby na firmy kolem Škody. Nic ale nemohl ovlivňovat

 
Dlouholetý generální ředitel společnosti ČEZ Martin Roman potvrdil Hospodářským novinám, že se angažoval ve firmách napojených na skupinu Appian, vlastníka plzeňské Škody. Jedná se o společnosti Arwick Investments z Britských Panenských ostrovů a The California Trust z Kajmanských ostrovů. Vztah Romana ke Škodě a Appianu proto začíná šetřit protikorupční policie.
17.10.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (285 článků)

Jižní Thajsko nabízí jízdu na slonech i Pláž Leonarda DiCapria

 
Jižní Thajsko je tropickým rájem pláží, ostrovů a divoké džungle. Některé, jako například Pattaya, jsou dnes již poněkud přeplněné turisty. Raději si vyberte některý z nádherných ostrovů nebo třeba pobřežní město pláží Krabi.
19.10.2011 00:10 |

podobné články

Firma z Panenských ostrovů inkasovala provizi z prodeje Škody

 
Firma Cokeville Assets z Britských Panenských ostrovů získávala provize nejen ze zakázek pro Pražský dopravní podnik. Miliony korun získala za rady během prodeje plzeňské Škody Power. Píše deník MF Dnes.
01.02.2012 10:00 |

podobné články

Konec ráje? Španělé chtějí těžit ropu u Kanárských ostrovů

 
Španělská vláda v pátek povolila ropný průzkum u Kanárských ostrovů, který provede firma Repsol YPF. Učinila tak navzdory nesouhlasu souostroví, které se obává o odliv turistů, píše agentura AFP.
17.03.2012 06:50 |

podobné články