Andy Schleck

cyklista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andy Schleck »

Contador přišel o výhru na Tour de France 2010 a dostal dvouletý trest

Sportovní arbitrážní soud (CAS) v Lausanne potrestal španělského cyklistu Alberta Contadora za dopingový nález během Tour de France 2010 dvouletým zákazem startu. Zároveň mu kvůli pozitivnímu testu na clenbuterol odebral i celkové vítězství v daném ročníku slavného závodu. Prvenství tak dodatečně připadlo Andymu Schleckovi z Lucemburska, jenž byl v pořadí druhý.
06.02.2012 12:55 |

Osobnosti: Andy Schleck (26 článků)

Andy Schleck vynechá mistrovství světa

Lucemburský cyklista Andy Schleck má problémy se zuby a tak bude muset vynechat světový šampionát.
16.09.2011 17:40 |

Evans SLAVÍ triumf na Tour, v časovce zničil Andyho Schlecka

Australan Cadel Evans svlékl v předposlední etapě Tour de France, kterou byla časovka okolo Grenoblu, ze žlutého trikotu Andyho Schlecka a pokud zvládne i nedělních 95 kilometrů z Creteilu do Paříže, stane se poprvé vítězem slavného závodu.
23.07.2011 17:25 |

Osobnosti: Andy Schleck (26 článků) , Evans Evans (158 článků)

FOTO V horách řádil Contador, ale žlutý dres má Schleck

Podívejte se na fotky z 19. etapy Tour de France
22.07.2011 22:45 |

TOUR: Na vrcholu Alpe d'Huez byl první domácí Rolland, do žlutého jde A. Schleck

Devatenáctou etapu cyklistické Tour de France ovládl domácí jezdec Pierre Rolland. Žlutý trikot už ale po ostrých stoupáních neudržel Francouz Thomas Voeckler. Sobotní časovku, která rozhodne o vítězi slavného závodu, pojede ve žlutém Andy Schleck.
22.07.2011 18:25 |

Voecklera vysvlékl ze žlutého trikotu Andy Schleck

F. Schleck ztrácí 53 sekund, Evans 57 sekund
22.07.2011 18:10 |

TOUR: Etapu vyhrál Andry Schleck a je jen 15 vteřin za lídrem!

Andy Schleck ve velkém stylu opanoval 18. etapu Tour de France a stáhl Voecklerův náskok. Od lídra pořadí jej dělí už jen 15 vteřin. Na druhém místě dojel Schleckův bratr Frank.
21.07.2011 17:55 |

Famózní Andy Schleck ujel všem, Contador nestačil

Thomas Voeckler vede už pouze o 15 vteřin
21.07.2011 17:50 |

Cyklistická stáj bratří Schlecků se jmenuje Leopard-Trek

Nová stáj druhého cyklisty loňské Tour de France Andyho Schlecka se bude jmenovat Leopard-Trek.
07.01.2011 07:45 |

Cyklista Andy Schleck je opět Lucemburčanem roku

Cyklista Andy Schleck byl podruhé za sebou zvolen Lucemburčanem roku.
02.01.2011 15:20 |

Cyklisté hájí Contadora. Doping? Celé je to nafouklé

Andy Schleck: Snad dostane šanci se hájit
30.09.2010 18:20 |

Cyklista Schleck šel na drink, z Vuelty ho poslali domů

Spolu s Andy Schleckem byl z Vuelty vyloučen i Stuart O´Grady.
07.09.2010 16:25 |

Změny v cyklistice. Bratři Schleckovi opouští Saxo Bank

Andy Schleck skončil na Tour de France druhý
31.07.2010 10:50 |

Contador uhájil v časovce vedení na Tour, Kreuziger zůstal devátý

Španělský cyklista Alberto Contador porazil v dnešní časovce o půlminutu svého lucemburského rivala Andyho Schlecka a před nedělním dojezdem do Paříže si prakticky zajistil třetí celkové vítězství na Tour de France.
25.07.2010 14:30 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Na Tour de France se v dnešní časovce rozhodne o vítězi

Dnešní časovka na Tour de France rozhodne o tom, zda španělský cyklista Alberto Contador obhájí celkové prvenství, či zda se bude poprvé radovat Lucemburčan Andy Schleck. V neděli se sice ještě jede závěrečná etapa, v ní se však podle tradici nezávodí, a tak o vítězi rozhodne dnešek.
24.07.2010 14:45 |

Spurtér Cavendish vyhrál na Tour čtvrtou etapu

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál v hromadném spurtu 18. etapu Tour de France s cílem v Bordeaux a připsal si letos už čtvrté dílčí vítězství. Před sobotní rozhodující časovkou nedošlo k žádným změnám v průběžném pořadí - vede Španěl Alberto Contador o osm sekund před Lucemburčanem Andym Schleckem. Český jezdec Roman Kreuziger je devátý.
24.07.2010 09:55 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

TdF čeká královská etapa. Rozhodne se v ní o vítězi?

Andy Schleck ztrácí na Contadora jen osm sekund
22.07.2010 09:02 |

Tour: Armstrong bojoval, na etapovou výhru ale dosáhl Fedrigo

Fantastický výkon předvedl v 16. etapě legendární Lance Armstrong, ale na vítězství to nestačilo.
20.07.2010 18:00 |

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků) , Andy Schleck (26 článků)