Články k osobnosti

Andrej Babiš

  podnikatel, 1. místopředseda vlády pro ekonomiku a ministr financí

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andrej Babiš »
 

Hamáček prozradil prezidentovi, co mu nabídl Andrej Babiš

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček se ve čtvrtek odpoledne sešel s hlavou státu a informoval ji o vládní nabídce, kterou ČSSD v pondělí od hnutí ANO dostala. Informoval prezidenta také o tom, s čím půjde na politické grémium strany. O konkrétních věcech podle Novinek.cz nemluvil. Žádné personální obsazení resortů nesdělil.
19.04.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Jan Hamáček (677 článků)

Pirát Michálek: Babišův člověk je při dozoru nad GIBS horší než komunista. Asi chtějí i policii řídit jako firmu...

 
Parlamentní komisi pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů povede poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek. Post se uvolnil poté, co na něj rezignoval komunista Zdeněk Ondráček. Opozice kandidáta vládního hnutí kritizuje. Po nátlaku Andreje Babiše totiž oznámil odchod i současný ředitel inspekce Michal Murín. Piráti ani ODS svého kandidáta do čela komise neprosadili. Poslanec za Pirátskou stranu Jakub Michálek proto ve Dvaceti minutách Radiožurnálu hovořil o tom, zda to může Andreji Babišovi pomoct odvrátit trestní stíhání a jestli má opozice vůbec šanci vládu účinně kontrolovat.
19.04.2018 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Jakub Zdeněk (14 článků) , Michal Michálek (8 článků)

Blaha (ODS): Trestáte jedinou součást veřejných rozpočtů, která hospodaří zodpovědně

 
Ústní interpelace na 12. schůzi Poslanecké sněmovny dne 19. 4. 2018 na premiéra Andreje Babiše ve věci daňové reformy
19.04.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Gazdík (STAN): Pane premiére, pokusíte se alespoň o koncept důchodové reformy?

 
Ústní interpelace na premiéra Andreje Babiše na 12. schůzi Poslanecké sněmovny dne 19. 4. 2018 ve věci důchodové reformy
19.04.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Jiří Vyvadil: Politický převrat? Ne, politická idiocie opozice…

 
Myslím si, že mi nikdo nemůže vyčítat, že bych byl jednostranný. Andreje Babiše si za jeho hrubé chyby v odhadu zahraniční politiky podávám už od vypovězení ruských diplomatů. A jeho Martina Stropnického, Roberta Pelikána či Karlu Šlechtovou si podávám už mnoho měsíců.
19.04.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Martin Stropnický (1653 článků)

Podpora výzkumu, vývoje a vzdělávání je vládní prioritou

 
Předseda vlády Andrej Babiš jednal ve čtvrtek 19. dubna 2018 s předsedou České konference rektorů Tomášem Zimou, ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Robertem Plagou a místopředsedou vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace Karlem Havlíčkem. Hlavním tématem schůzky byly státní výdaje na výzkum, vývoj a inovace.
19.04.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Karel Zima (12 článků)

A jejejej. Andrej Babiš konejšil občana, který naříkal na malý plat. A pak to vzalo nečekaný spád

 
Pojď do mě, vyzývá premiér Andrej Babiš všechny občany. Vyzývá je tím k položení dotazů, na které se pokusí odpovědět. Předsedovi vlády jednoho dne přistála na stole otázka týkající se platů řidičů. To, co Babiš odpověděl, možná mnohým voličům vezme dech. Už proto, že si Babiš tak trochu naběhl na vlastní vidle.
19.04.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Nebojte, počítáme s vámi, napsal Zemanovi Si Ťin-pching. Velvyslankyně Číny: Čínský národ může hrdě říct, že

 
Prezident Miloš Zeman dostal dopis z Číny. Měl ho prý uklidnit, že komunistická velmoc to s investicemi v Česku i nadále myslí vážně. Ve stejném duchu se vyjádřila i čínská velvyslankyně v České republice Ma Kche-čching, která napsala komentář do MF Dnes toho času patřící do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše (ANO).
19.04.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Miloš Zeman (20436 článků)

Největší dobytek na české politické scéně, primitiv a podvodník. Přestřelka mezi Topolánkem a Babišem má tuto nehezkou dohru...

 
ANKETA Mirek Topolánek napsal o Andreji Babišovi, že s „dobytkem, který umí jen urážet a ponižovat, se nedá sedět u jednoho tolu, natožpak vládnout“. Reagoval tak na prohlášení Andreje Babiše, že voliči ODS jsou ti, kteří podváděli s daněmi a naštval je s EET. A prezidenta Zemana označil Topolánek za vlastizrádce, prototože přijme manažery čínské státní firmy CITIC Group.
19.04.2018 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Mirek Topolánek (2138 článků)

Zdržovací taktika, předčasné volby i konec Andreje Babiše. Zkušený expert odhaduje, co vše se může stát

 
POLITOLOGOVÉ „Pokud Andrej Babiš bude protahovat jednání, nálada veřejnosti se může změnit,“ vysvětlil politolog Petr Sokol s tím, že bychom byli svědky dohadů stran, kdo předčasné volby zavinil. Tedy zda Andrej Babiš, který nebyl schopen sestavit vládu, nebo ostatní, protože s ním nechtěli spolupracovat. Sokol zároveň připustil nepotvrzenou teorii, že vše může být prodlužovací taktika pro volby na jaře příštího roku. Ale je to riskantní.
18.04.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Místo „mlátičky“ Ondráčka zvolili poslance ANO Maška. Kalousek bouří: Je to ostuda

 
„Z osobních důvodů“ se Zdeněk Ondráček na začátku března vzdal své funkce předsedy sněmovní komise GIBS. Proti jeho zvolení se konaly také v několika městech na náměstích demonstrace a pod jejichž tíhou změnil své stanovisko na Ondráčkovo zvolení i premiér v demisi Andrej Babiš. Než aby Sněmovna komunistického dominanta odvolala, rezignoval sám. Na jeho místo dnes poslanci zvolili Jiřího Maška (ANO). Miroslav Kalousek (TOP 09) to označil za ostudu.
18.04.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Bajer (Soukromníci): Urážkou voličů ODS by se měla zabývat policie

 
Andrej Babiš podle předsedy Strany soukromníků České republiky podněcuje k nenávisti
18.04.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Babiš slavil s Haškem a Tejcem, popřáli spolu Benešové. A řešili vládu?

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se v úterý sešel s Michalem Haškem (ČSSD) a bývalým členem sociální demokracie Jeronýmem Tejcem. Právě o Tejcovi se mluví jako o možném nestranickém odborníkovi, který by se mohl ujmout ministerstva vnitra. Exhejtman Hašek se dnes na Facebooku jal vyvrátit „konspirační teorie“, prý jen vyrazili pogratulovat k narozeninám právničce a někdejší ministryni spravedlnosti Rusnokovy vlády Marii Benešové.
18.04.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Jeroným Tejc (657 článků) , Michal Hašek (2316 článků)

Tančící Andrej Babiš. VIDEO, které vám dosud chybělo

 
Babišova vláda pokračovala v náštěvě regionů i tento týden, kdy se ministři s premiérem podívali do Karlovarského kraje. Krom oficiálních výstupů a jednání vzniklo i jedno video, které na svém twitterovém účtu zveřejnila mluvčí vlády Bára Peterová s dovětkem “pozor, na tomto videu tančí Andrej Babiš”.
18.04.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Barbora Peterová (16 článků)

Klekla na nás Albrightová! Nejsme nevolníci USA! Debata sněmovny nad Sýrií dopadla tak, že pravdoláska zděšeně kouká. Nahlédněte

 
Úterní odpoledne v Poslanecké sněmovně se neslo ve znamení debaty o víkendovém zásahu západních velmocí v Sýrii a postoji české vlády. Ten výrazně rozkolísal zejména premiér Andrej Babiš, který během víkendu a po něm předložil několik značně rozporuplných stanovisek. A poslanci mu za to dali co proto.
18.04.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Klekla na nás Albrightová! Nejsme nevolníci USA! Debata sněmovny nad Sýrii dopadla tak, že pravoláska zděšeně kouká. Nahlédněte

 
Úterní odpoledne v Poslanecké sněmovně se neslo ve znamení debaty o víkendovém zásahu západních velmocí v Sýrii a postoji české vlády. Ten výrazně rozkolísal zejména premiér Andrej Babiš, který během víkendu a po něm předložil několik značně rozporuplných stanovisek. A poslanci mu za to dali co proto.
18.04.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Vládu sestavuje kromě Babiše také "barcelonský manažer" Marek Vít? Na narozeninách Marie Benešové se děly věci!

 
Na oslavě 70. narozenin vlivné exposlankyně za ČSSD Marie Benešové se sešla zajímavá skupina lidí. Přišli popřát Andrej Babiš, bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek a také Jeroným Tejc. Setkání byl přítomný také „manažer Barcelony“ Marek Vít.
18.04.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Jeroným Tejc (657 článků) , Michal Hašek (2316 článků) , Marie Benešová (252 článků)

Zeman Babišovi vyprášil kožich za Sýrii a Rusko. Premiér odcházel rozrušený, šíří se informace. A nejen to

 
Mezi premiérem v demisi Andrejem Babišem (ANO) a prezidentem Milošem Zemanem už není nebe bez mraků. Podle serveru Neovlivní.cz mezi nimi dokonce doutná nový spor, kdy například Zeman Babišovi během nedělní schůzky velmi ostře vyčetl, že jej vláda obchází.
18.04.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků) , Miloš Zeman (20436 článků)

,,Babiš to pořád nepochopil." Z ČSSD se šíří ošklivý scénář, jak dopadne jednání s ANO

 
ČSSD a ANO se stále snaží domluvit vládní koalici. Po pondělní nabídce od premiéra v demisi a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše sociální demokraté mlčí a snaží se přesvědčit členskou základnu strany o tom, aby jednání dopadla. Píše o tom MF Dnes.
18.04.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)

Profesor Klener: Příliv cizinců přinesl tuberkulózu, zrušení očkování spalničky. Lidé jsou nepoučitelní, nechali se zfanatizovat Hitlerem, naletěli Babišovi...

 
ROZHOVOR Odstoupení šéfa hnutí ANO z pozice premiéra by podle bývalého ministra zdravotnictví a sociálních věcí, uznávaného hematologa profesora Pavla Klenera mnohé vyřešilo, protože řada parlamentních stran by byla ochotna do vlády jít, kdyby premiérem nebyl Andrej Babiš, který je trestně stíhán, ale jiný představitel z hnutí ANO. „Babiš si může spočítat, že kdyby v tom ustoupil, uvolnil by si celou proceduru, která je dosud blokována,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Pavel Klener.
18.04.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12378 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »