Články k osobnosti

Andrej Babiš

  podnikatel, 1. místopředseda vlády pro ekonomiku a ministr financí

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andrej Babiš »
 

DRSNÉ VIDEO: Drzá Klára poslala ostrý vzkaz Babišovi kvůli EET!

 
EET komplikuje život hodně podnikatelům. Jedním z nich je sympatická blonďatá dívka, která si na YouTube říká Drzá Klára. Ta se rozhodla, že Babišovi pošle hodně ostrý vzkaz. Jsme zvědaví, jestli Kláře ministr financí Andrej Babiš odpoví!
23.02.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků)

Poslanci ANO chtějí, aby Ústavní soud zrušil část lex Babiš

 
Poslanci hnutí ANO žádají Ústavní soud o zrušení tří paragrafů zákona o střetu zájmů, které omezují právo firem vlastněných členem vlády získat státní dotace a zakazují členům vlády vlastnit média. Stížnost odešlou k Ústavnímu soudu v příštím týdnu, řekl dnes na tiskové konferenci místopředseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Kvůli stejným paragrafům se na soud obrátil i prezident Miloš Zeman. Zákon postihuje zejména podnikání vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), který kvůli němu převedl své firmy Agrofert a SynBiol do svěřenských fondů.
23.02.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Miloš Zeman (16158 článků)

Babiš podle Sobotky výroky o OKD zakrývá vlastní problémy

 
Útoky vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše (ANO) na premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) kvůli privatizaci OKD slouží podle předsedy vlády jen k odvedení pozornosti od problémů, které ministr má. Sobotka to řekl ČTK. Babiš dnes na Twitteru uvedl, že stát v době, kdy byl Sobotka ministrem financí, prodal OKD za příliš nízkou cenu. Vysvětlení okolností privatizace uhelné společnosti žádal i v dopisu premiérovi z počátku týdne.
23.02.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Bohuslav Sobotka (8039 článků)

Poslanci ANO vytáhli do boje za šéfa: „Lex Babiš“ ženou k Ústavnímu soudu

 
Poslanci hnutí ANO ve čtvrtek odešlou k Ústavnímu soudu podání, které se týká takzvaného lex Babiš. Shromáždili pod ně 44 podpisů. Ústavní soud už se novelou zákona, která omezila podnikání předsedy hnutí ANO Andreje Babiše, zabývá z podnětu prezidenta Miloše Zemana. Podrobnosti návrhu hnutí ANO vysvětlí odpoledne na tiskové konferenci vedení sněmovního klubu, informoval ve čtvrtek mluvčí ANO Vladimír Vořechovský.
23.02.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Miloš Zeman (16158 článků)

Knížák ostře napadl ministra Babiše. Jste komunista a člen StB, tvrdí výtvarník

 
Profesor Milan Knížák se netají tím, že opovrhuje lidmi, kteří volili hnutí ANO a podporují ministra financí Andreje Babiše. Rozhodně si nebere servítky a na plno od plic říká, co si myslí. Babiše by podle něj mohli volit jen blbci. Tentokrát zašel ještě dál a na svých stránkách zveřejnil dopis určený právě Babišovi, kde ho obvinil, že je komunista a člen StB. A pro ostrá slova nejde daleko.
23.02.2017 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků)

Vaše Věc: Na Pandury peníze jsou, na policisty a hasiče ne?

 
Andrej Babiš je proti tomu, aby se letos bezpečnostním sborům (Policie ČR, Vězeňská služba ČR a Celní správa ČR, Hasičský záchranný sbor ČR, BIS, GIBS a Úřad pro zahraniční styky a informace) zvýšily platy o deset procent.
23.02.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků)

Sobotka má prý plán na eliminaci Babiše. A ač se to nezdá, už jej realizuje

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) vytáhl týden před sněmem hnutí ANO do boje proti Babišovi. Využil k tomu daňové plány ČSSD, ve kterých je řečeno, kdo na levicových plánech sociální demokracie vydělá a kdo prodělá. Andrej Babiš musí vsadit na jinou kartu. Pokud se chce stát premiérem, musí splnit všechno všem. Neměl by prý také zapomínat, že mu popularita nevydrží věčně.
22.02.2017 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Bohuslav Sobotka (8039 článků)

Emma Smetana, dcera Moniky Pajerové, milovala Evropskou unii a pořád ji tlačila do zpráv. Po jejím útoku na zpravodajství TV Nova se ozval bývalý kolega

 
Server Forum24.cz šéfredaktora Pavla Šafra přinesl článek o manipulacích ve zpravodajství TV Nova, kde prý dochází k velmi podivnému nadržování některým politikům. Jmenováni byli prezident Miloš Zeman, ministr financí Andrej Babiš nebo hnutí Úsvit. O zkaženosti nováckého zpravodajství svědčili dva jeho bývalí redaktoři, Emma Smetana a Hanuš Hanslík. Oba tvrdili, že na Nově skončili právě proto, že kritizovali tyto manipulace.
22.02.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Miloš Zeman (16158 článků) , Emma Smetana (388 článků)

Ven z hnutí! Babiš rezolutně ke kauze spícího zastupitele v Praze. Kolego Stropnický, jednejte

 
Jaroslav Štěpánek, člen ANO, ověšený mnoha funkcemi, zřejmě skončí v hnutí Andreje Babiše. Ten se k celé záležitosti spícího zastupitele postavil čelem a prostřednictvím ParlamentníchListů.cz vzkázal předsedovi regionu Praha, ministru obrany Stropnickému, aby okamžitě jednal. Přeloženo do češtiny: Štěpánek musí opustit hnutí.
22.02.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků)

Babiš v ANO míří k dalšímu vítězství. Bude mu po víkendu krýt záda žena?

 
Hnutí ANO si jako první z vládních uskupení o víkendu zvolí nové vedení před sněmovními volbami. Pozice „šéfa“ Andreje Babiše je neohrožená, jedinou hádankou je, jak moc bude předseda blízko 100 procentům hlasů od delegátů. Zajímavě ale vypadá boj o další patra vedení, tedy o posty místopředsedů. Na tři místa je 11 adeptů.
22.02.2017 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků)

Boj u voleb: Babiš versus Kalousek, Sobotka proti Fialovi a „horká“ Praha

 
Přesný termín říjnových voleb do Sněmovny prezident Miloš Zeman ještě nevyhlásil, zajímavé souboje v jednotlivých regionech Česka se rýsují ale už teď. Nikdo z lídrů stran, které mají stávající poslanecké mandáty, zatím neoznámil, že by ve volbách chyběl. Otazník se vznáší pouze nad Úsvitem-NK, který se odštěpil od Tomia Okamury. Například ve Středočeském kraji se tak zřejmě utkají dva bytostní rivalové - šéf ANO Andrej Babiš a předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Nejvíce politických osobností ale kandiduje v Praze. Blesk přináší přehled těch nejpikantnějších soubojů.
22.02.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Miroslav Kalousek (5915 článků) , Miloš Zeman (16158 článků)

Policisté a hasiči mají peněz dost, spočítali u Babiše. Chovance to dopálilo

 
Ministři financí a vnitra Andrej Babiš (ANO) a Milan Chovanec (ČSSD) se do sebe opět pustili kvůli policii. Babišův resort totiž nesouhlasí s tím, aby se od července zvýšily platy v bezpečnostních sborech o deset procent. Vyplývá to z připomínek k návrhu ministerstva vnitra, kterým by se brzy měla zabývat vláda. Chovanec považuje takovou reakci za urážku členů bezpečnostních sborů.
21.02.2017 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Milan Chovanec (1102 článků)

Janečkův protikorupční fond má nového ředitele. Přišel do rádia a vychválil do nebes Babiše, nikdo na něj prý nemá

 
Nový ředitel Nadačního fondu proti korupci Karel Škácha si v úterý povídal v Kauze dne Rádia Impuls s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou. Vychválil ministra financí Andreje Babiše (ANO). Jedná prý tak rychle, že ostatní politici nestíhají. Posléze vysvětloval, proč je dobré v České republice mít protikorupční fond.
21.02.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (118 článků) , Andrej Babiš (8053 článků) , Karel Nový (138 článků)

Petr Adam (BPP): Můj výskyt v politice byl spíše náhodou

 
V rozhovoru, který poskytl Petr Adam (BPP) pro ParlamentníListy.cz, jsme se ohlédli za jeho dosavadním působením v politice a prozradil nám, proč již nechce dále pokračovat. Otevřeně se vyjádřil i k rozchodu s Tomiem Okamurou a později i s hnutím Úsvit-NK. Svěřil se, proč je skeptický k zákonu o přímé demokracii a poukázal na zásadní rozdíl v kauzách, kde figuruje Andrej Babiš. A nejen to...
21.02.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Petr Adam (72 článků)

S Babišem se nebude bavit. Sobotka probere triky s korunovými dluhopisy přímo s daňovou správou

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) bude požadovat vysvětlení otázek kolem zdanění korunových dluhopisů po daňové správě. Novinářům dnes řekl, že odpověď, kterou dostal od ministra financí Andreje Babiše (ANO) formou dopisu, má za nedostatečnou. O schůzce s vedením daňové správy hovořit nechtěl, její vyjádření ČTK zjišťuje. Babiš nakoupil v roce 2013 dluhopisy své tehdejší společnosti Agrofert za 1,482 miliardy korun.
21.02.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Bohuslav Sobotka (8039 článků)

Rath chce vypovídat v kauze Čapí hnízdo: Jsem klíčovým svědkem, vzkazuje Babišovi

 
David Rath je už pátý rok stíhaný za korupce. Přesto tvrdí, že chce vypovídat v kauze Čapí hnízdo Andreje Babiše. Je prý klíčovým svědkem.
21.02.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , David Rath (4263 článků)

Rejmont (TOP 09): Podporuji podnikatele

 
Začíná být jasné, že druhá vlna EET 1. března 2017 nenastartuje podle představ Andreje Babiše, který je autorem zákona o elektronické evidenci tržeb u nás. Enormní počet podnikatelů z 250 000 nemá dosud autentizační údaje od Finanční správy.
21.02.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků)

Plošné kontroly kvůli korunovým dluhopisům nebudou, napsal Babiš Sobotkovi

 
Plošné daňové kontroly kvůli nezdanění výnosů z korunových dluhopisů finanční úřady provádět nebudou, oznámil v dopise premiérovi Bohuslavu Sobotkovi ministr financí Andrej Babiš. Na premiérovy otázky ohledně vlastního nákupu dluhopisů Agrofertu nereagoval, pouze obecně poznamenal, že prodej korunových dluhopisů majiteli firmy zákon nezakazuje.
21.02.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Bohuslav Sobotka (8039 článků)

„Mirek Dušín“ Sobotka: Ojebáv*ní z pusy nevypustím

 
Andrej Babiš „důkladně ojeb*l český stát“. Kolem výroku Bohuslava Sobotky bylo v poslední době pořádně živo. Premiér se takto nebývale zostra pustil do svého volebního soka. Bylo to za hranou? Příliš sprosté? Sobotka se v pořadu Blesk.cz Ptám se, pane premiére, hájil, že v některých situacích je takový výraz potřebný a odpovídající. Ve studiu jej zopakovat odmítl a vytáhl pro to argument, že vyrostl na Foglarovkách.
21.02.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Bohuslav Sobotka (8039 článků)

Babiš sepsal Sobotkovi dlouhý dopis. Připomínal mu, co nechce slyšet

 
Na sociální síti se objevila kopie dopisu, který adresoval ministr financí Andrej Babiš premiérovi Bohuslavu Sobotkovi.
21.02.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8053 článků) , Bohuslav Sobotka (8039 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »